Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba, Bolivya ve Venezuela’da iş bırakma ve yas kararı

14 Mayıs, 2014 | 18:23

Latin Amerika’da maden işçileri, Soma’da yaşanan facianın ardından iş bırakma ve yas kararı aldı.

Latin Amerika ülkelerinden Küba, Bolivya ve Venezuela’da maden işçileri, Soma’da yaşanan ve 200’ün üstünde emekçini yaşamını yitirdiği faciadan dolayı 1 günlük iş bırakma ve 3 günlük Yas kararı aldılar.

Ayağa Kalk Taksim’in twitter hesabından yapılan açıklamada, “Küba, Bolivya ve Venezuela’da maden işçileri, Soma katliamından dolayı 1 günlük iş bırakma ve 3 günlük YAS kararı aldılar” ifadeleri kullanıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolivya, Küba, Küba iş bırakma, Küba maden işçileri, Küba yas, Küba yas ilan edildi, Latin Amerika, Latin Amerika maden işçileri, Latin Amerika soma, latin amerika ülkeleri, Soma, Soma haberleri, Soma iş bırakma kararı, Soma kömür madeni, Soma Maden, soma son dakika, Venezuela,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları