Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba, Bolivya ve Venezuela’da iş bırakma ve yas kararı

14 Mayıs, 2014 | 18:23

Latin Amerika’da maden işçileri, Soma’da yaşanan facianın ardından iş bırakma ve yas kararı aldı.

Latin Amerika ülkelerinden Küba, Bolivya ve Venezuela’da maden işçileri, Soma’da yaşanan ve 200’ün üstünde emekçini yaşamını yitirdiği faciadan dolayı 1 günlük iş bırakma ve 3 günlük Yas kararı aldılar.

Ayağa Kalk Taksim’in twitter hesabından yapılan açıklamada, “Küba, Bolivya ve Venezuela’da maden işçileri, Soma katliamından dolayı 1 günlük iş bırakma ve 3 günlük YAS kararı aldılar” ifadeleri kullanıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolivya, Küba, Küba iş bırakma, Küba maden işçileri, Küba yas, Küba yas ilan edildi, Latin Amerika, Latin Amerika maden işçileri, Latin Amerika soma, latin amerika ülkeleri, Soma, Soma haberleri, Soma iş bırakma kararı, Soma kömür madeni, Soma Maden, soma son dakika, Venezuela,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları