Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Beyzbol Milli Takımı, Dünya Beyzbol Şampiyonasında

26 Şubat, 2017 | 08:42

cuba beyzbol milli takımı

Küba Beyzbol Milli Takımı, Dünya Beyzbol Klasik Şampiyonasında ve Sürpriz Takım

Küba Beyzbol Milli Takımı her sene düzenlenen dünya beyzbol klasik şampiyonasında yer alan takımlar arasında, beyzbol otoriterleri tarafından şampiyonanın favori takımları arasında yer alan Küba milli takımının bu ünvanı hak etmemesi aslında hiç de şaşırtıcı değil. Bir çok oyuncusu Amerika beyzbol ligi olan MLB ( Amerika Beyzbol Ligi) ‘nde olması ve beyzbol konusunda gerçekten ciddi bir tecrübesi olan Küba’nın şampiyonanın küçümsenmeyecek takımlarından biri olduğu ve şampiyona da bir çok avantajı ve tecrübesi olması ile önemli bir favori olduğu belirtilmekte. Dünya Beyzbol Klasik Şampiyonası bu sene 6 Mart’da yapılacak ve Japonya, Meksika, Dominik Cumhuriyeti gibi ülkelerde düzenlenecek olan şampiyonanın finali ise Los Angeles şehrinde yapılacak.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Beyzbol Klasik Şampiyonası, Küba Beyzbol Milli Takımı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları