Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Beyzbol Milli Takımı, Dünya Beyzbol Şampiyonasında

26 Şubat, 2017 | 08:42

cuba beyzbol milli takımı

Küba Beyzbol Milli Takımı, Dünya Beyzbol Klasik Şampiyonasında ve Sürpriz Takım

Küba Beyzbol Milli Takımı her sene düzenlenen dünya beyzbol klasik şampiyonasında yer alan takımlar arasında, beyzbol otoriterleri tarafından şampiyonanın favori takımları arasında yer alan Küba milli takımının bu ünvanı hak etmemesi aslında hiç de şaşırtıcı değil. Bir çok oyuncusu Amerika beyzbol ligi olan MLB ( Amerika Beyzbol Ligi) ‘nde olması ve beyzbol konusunda gerçekten ciddi bir tecrübesi olan Küba’nın şampiyonanın küçümsenmeyecek takımlarından biri olduğu ve şampiyona da bir çok avantajı ve tecrübesi olması ile önemli bir favori olduğu belirtilmekte. Dünya Beyzbol Klasik Şampiyonası bu sene 6 Mart’da yapılacak ve Japonya, Meksika, Dominik Cumhuriyeti gibi ülkelerde düzenlenecek olan şampiyonanın finali ise Los Angeles şehrinde yapılacak.

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Beyzbol Klasik Şampiyonası, Küba Beyzbol Milli Takımı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları