Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba bale sezonu Gran Teatro de La Habana’da Cinderella ile açılıyor!

19 Temmuz, 2018 | 16:45

Küba bale sezonu Gran Teatro de La Habana'da Cinderella ile açılıyor!

Küba bale sezonu Gran Teatro de La Habana’da Cinderella ile açılıyor. Latin Amerika’nın özgürlükler ülkesi Küba’nın ulusal balesi, efsanevi sanatçı Alicia Alonso’nun yönetiminde, Fransız Charles Perrault’un dünyaca ünlü öykülerinden biri olan Cinderella ile sezonu açıyor.

Latin Amerika‘nın özgürlükler ülkesi Küba‘nın ulusal balesi, efsanevi sanatçı Alicia Alonso’nun yönetiminde, Fransız Charles Perrault’un dünyaca ünlü öykülerinden biri olan Cinderella ile sezonu açıyor.

Efsane sanatçı Alicia Alonso’nun yönetiminde, Fransız Charles Perrault’un ünlü öykülerinden biri olan Cinderella, Küba Ulusal Balesi ile sevenleri ile buluşacak.

Küba bale sezonu Gran Teatro de La Habana’da Cinderella ile açılıyor

Koreografisini Pedro Consuegra’nın yaptığı Cinderella 22 Temmuz’a kadar her gün Küba’daki Gran Teatro de La Habana’da sanatseverlerle buluşacak.

WTS ile Küba Balayı Turları’nın keyfini çıkarın!

Küba’da ilk kez 1996 yılında sahneye konulan Cinderella’da Grettel Morejón, Rafael Quenedit ve Bárbara Fabelo ilk şovun kadrosunu oluşturdular.

Ginett Moncho, Adrián Sánchez ve Chavela Riera ikinci, Chanell Cabrera ve Yankiel Vázquez üçüncü sırada yer alacak. Viengsay Valdés, Dani Hernández ve Claudia García ise setleri kapatacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Adrián Sánchez, Bale sezonu, Chanell Cabrera, Chavela Riera, Cinderella, Claudia García, Dani Hernández, Ginett Moncho, Gran Teatro de La Habana, harles Perraul, Küba, Pedro Consuegra, Viengsay Valdés, Yankiel Vázquez,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları