Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba Alzheimer Hastalığına Karşı İlaç Geliştiriyor

25 Mayıs, 2017 | 10:41
Küba Alzheimer Hastalığına Karşı İlaç Geliştiriyor

Küba Alzheimer Hastalığına Karşı İlaç Geliştiriyor

Küba kanserden sonra Alzheimer hastalığına karşı da ilaç geliştiriyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Küba’da da önemli sağlık sorunları arasında yer alan Alzheimer hastalığının henüz tedavisi yok. Alzheimer, şu aşamada tedavisi mümkün olmayan bir hastalık olsa da Küba Alzheimer hastalarının yaşam kalitesini geliştirmek adına umut verici bir adım attı.

Tamamen Küba’ya ait olan NeuroEpo isimli bir ilacın klinik deneylerine başlandı. İlacın Alzheimer hastalığından kurtulmak için değil sadece ilerleyişini yavaşlatmak için kullanılması bekleniyor.

Sadece başlangıç aşamasındaki hastalara uygulanacak ilaç tedavisi ile hastaların ve ailelerinin yaşam kalitesinin arttırılması hedefleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alzheimer, Küba, Sağlık,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları