Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba’da akciğer kanseri aşı çalışmaları sürüyor

21 Mayıs, 2014 | 10:56

Küba’da akciğer kanseri aşı çalışmaları sürüyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Luis Enrique Fernandez Molina, 10 farklı kanser aşısı üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Antalya’da düzenlenen İmmüno-Onkoloji ve Hedefe Yönelik Kanser Tedavileri Kongresi’nde konuşan Havana Moleküler İmmunuloji Enstitüsü İnovasyon Direktörü Luis Enrique Fernandez Molina, Küba‘da akciğer kanseri aşı çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Havana Moleküler İmmunuloji Merkezi (CIM) Moleküler İmmunoloji Enstitüsü İnovasyon Direktörü Luis Enrique Fernandez Molina, yaptığı açıklamada 10 farklı kanser aşısı üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Molina, yürütülen çalışmaların tamamen yenilikçi olduğunu Küba’da, Dünya Sağlık Örgütü’nün tavsiyeleri doğrultusunda geniş kapsamlı ulusal bir planın yürürlüğe konulduğunu ve akciğer kanserinde aşı çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Küba’daki tüm kliniklerde ilacın ücretsiz olarak kullanımda bulunduğunu belirten Molina, çalışmaların yürütülmesinde kar değil, hastaların sağ kalım ve yaşam kalitesini artırmayı hedeflediklerini de sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Sağlık Örgütü, Havana Moleküler İmmunuloji Merkezi, kanser aşısı, Küba, Küba akciğer kanseri, Küba Haberleri, Küba Kanser, küba kanser aşısı, Küba kanser çalışmaları, Küba Kanser tedavisi, Küba Sağlık, Luis Enrique Fernandez Molina,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları