Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba, ABD’ye kanser aşısı ihraç edecek

25 Nisan, 2015 | 11:15

Küba, 15 yılda geliştirdiği akciğer aşısını ABD’ye ihraç edeceğini açıkladı.

Küba İmmünoloji Merkezi ve New York Rosswell Park Kanser Enstitüsü arasında yapılan bir anlaşma ile Küba’nın akciğer kanserine karşı ABD’ye aşı ihraç etmesi kararlaştırıldı.

Küba’nın aşıyı 15 yılda geliştirdiği söylenirken, ABD tarafından Candance Johnson anlaşmanın ardından kendi klinik denemelerini yapacaklarını belirtti. Sol’un haberine göre, Küba’ya giden delegasyonda bulunan Infor şirketinin temsilcisi Charles Philips, “Küba’nın sağlık ve teknoloji konusundaki seviyesi ve deneyimi bizi şaşırttı” derken, Johnson da aşıyı ABD’ye götürmekten heyecan duyduklarını açıkladı.

Kanser aşısının İngiltere ve Avustralya’da klinik aşamalardan geçtiği aktarılırken, Brezilya, Arjantin ve Kolombiya’nın da aşıyı almak için başvurduğu söyleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Küba, Küba ABD, Küba akciğer kanseri, Küba Amerika, Küba amerika kanser, Küba Haberleri, Küba İmmünoloji, Küba Kanser, küba kanser aşısı, Küba Sağlık,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları