Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba, ABD’ye kanser aşısı ihraç edecek

25 Nisan, 2015 | 11:15

Küba, 15 yılda geliştirdiği akciğer aşısını ABD’ye ihraç edeceğini açıkladı.

Küba İmmünoloji Merkezi ve New York Rosswell Park Kanser Enstitüsü arasında yapılan bir anlaşma ile Küba’nın akciğer kanserine karşı ABD’ye aşı ihraç etmesi kararlaştırıldı.

Küba’nın aşıyı 15 yılda geliştirdiği söylenirken, ABD tarafından Candance Johnson anlaşmanın ardından kendi klinik denemelerini yapacaklarını belirtti. Sol’un haberine göre, Küba’ya giden delegasyonda bulunan Infor şirketinin temsilcisi Charles Philips, “Küba’nın sağlık ve teknoloji konusundaki seviyesi ve deneyimi bizi şaşırttı” derken, Johnson da aşıyı ABD’ye götürmekten heyecan duyduklarını açıkladı.

Kanser aşısının İngiltere ve Avustralya’da klinik aşamalardan geçtiği aktarılırken, Brezilya, Arjantin ve Kolombiya’nın da aşıyı almak için başvurduğu söyleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Küba, Küba ABD, Küba akciğer kanseri, Küba Amerika, Küba amerika kanser, Küba Haberleri, Küba İmmünoloji, Küba Kanser, küba kanser aşısı, Küba Sağlık,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları