Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba, 97 fotoğrafla Karaköy’e taşınıyor!

27 Mart, 2018 | 11:12

Kuba 97 fotografla Karakoye tasiniyor

‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ 29 Mart’ta kapılarını Karaköy’de açıyor. Türk-Küba İş Konseyi’nin düzenlediği Global Karaköy’deki sergide Fotoğraf Gezginleri Grubu üyelerinin 97 karesi yer alacak.

Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’ 29 Mart’ta kapılarını Karaköy’de açıyor. Türk-Küba İş Konseyi’nin düzenlediği Global Karaköy’deki sergide Fotoğraf Gezginleri Grubu üyelerinin 97 karesi yer alacak.

Türk-Küba İş Konseyi’nin düzenlediği ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi’nin küratörü, aynı zamanda Fotoğraf Gezginleri Grubu’nun kurucusu olan Niko Guido, 4 yılda 6 defa ziyaret ettikleri Küba’nın bu sürede inanılmaz bir değişime uğradığını ifade ediyor.

Geliri, Parıltı Görmeyen Çocuklara bağışlanacak

Niko Guido’nun bu değişimin de izleneceğini söylediği sergiden elde edilen gelirin Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ne bağışlanacağı bildirildi.

Kuba kararoy 97 foto ile tanitilacak

Bu arada, ‘Küba, 2013-2016 Fotoğraf Sergisi için hazırlanan albümün açılışında, Nazım Hikmet’in 1961 tarihli ve ‘Sen mutluluğun resmini yapabilir misin Abidin’ dizesiyle bilinen ‘Küba’dan Döndüm Bu Sabah’ şiiri yer almakta.

Türk-Küba İş Konseyi Başkanı ve Global Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman’ın 28 Mart akşamı Küba’nın Ankara Büyükelçisi Luis Alberto Amoros Nunez’in katılımıyla, ülke kültürünün tüm dünyada tanınmasını sağlayan öğelerin deneyimlenebileceği bir davet vereceği bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2013-2016 Fotoğraf Sergisi, Fotoğraf Gezginleri Grubu, Global Karaköy, Küba, Mehmet Kutman, Niko Guido, Türk-Küba İş Konseyi, Türk-Küba İş Konseyi Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları