Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba 1 Mayıs Kutlamalarına Hazırlanıyor

07 Mart, 2017 | 12:09

Küba 1 Mayıs Kutlamalarına Hazırlanıyor

Küba devrimci lideri Fidel Castro’nun ardından ilk 1 Mayıs kutlamalarına hazırlanıyor.

Türkiye’de polis müdahaleleri ve baskılar altında kutlanmaya çalışılan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün dünyadaki en önemli duraklarından biri Küba. 1 Mayıs, her yıl milyonlarca kişinin katılımıyla Havana Devrim Meydanı’nda olaysız bir şekilde bayram havasında geçiyor.

Küba 1 Mayıs Turları

Küba’da Fidel Castro’suz İlk 1 Mayıs

Küba’da bu yıl ki 1 Mayıs kutlamalarında ilk kez devrimci lider Fidel Castro olmayacak. Geçtiğimiz aylarda vefat ederek Küba halkını yasan boğan Fidel’in ardından Havana’daki 1 Mayıs kutlamalarının nasıl olacağı merak konusu.

1 Mayıs Küba Turları

1 Mayıs Kutlamalarına Yüksek Katılım Bekleniyor

Küba’ya düzenlediği 1 Mayıs turları ile misafirlerinden tam not alan World Travel Service (WTS), bu yıl da Küba 1 Mayıs turunu programına ekledi. WTS yetkililerinden edindiğimiz bilgiye göre, Küba’daki kutlamalara 50’nin üzerinde ülkeden binlerce turistin katılması bekleniyor. Küba 1 Mayıs Turları ‘na Türkiye’den de büyük bir ilginin olduğunu belirten yetkililer, Havana’ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarının erken rezervasyon yaptırmaları gerektiğine dikkat çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs, Fidel Castro, Havana, Küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları