Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Küba 1 Mayıs Kutlamalarına Hazırlanıyor

07 Mart, 2017 | 12:09

Küba 1 Mayıs Kutlamalarına Hazırlanıyor

Küba devrimci lideri Fidel Castro’nun ardından ilk 1 Mayıs kutlamalarına hazırlanıyor.

Türkiye’de polis müdahaleleri ve baskılar altında kutlanmaya çalışılan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün dünyadaki en önemli duraklarından biri Küba. 1 Mayıs, her yıl milyonlarca kişinin katılımıyla Havana Devrim Meydanı’nda olaysız bir şekilde bayram havasında geçiyor.

Küba 1 Mayıs Turları

Küba’da Fidel Castro’suz İlk 1 Mayıs

Küba’da bu yıl ki 1 Mayıs kutlamalarında ilk kez devrimci lider Fidel Castro olmayacak. Geçtiğimiz aylarda vefat ederek Küba halkını yasan boğan Fidel’in ardından Havana’daki 1 Mayıs kutlamalarının nasıl olacağı merak konusu.

1 Mayıs Küba Turları

1 Mayıs Kutlamalarına Yüksek Katılım Bekleniyor

Küba’ya düzenlediği 1 Mayıs turları ile misafirlerinden tam not alan World Travel Service (WTS), bu yıl da Küba 1 Mayıs turunu programına ekledi. WTS yetkililerinden edindiğimiz bilgiye göre, Küba’daki kutlamalara 50’nin üzerinde ülkeden binlerce turistin katılması bekleniyor. Küba 1 Mayıs Turları ‘na Türkiye’den de büyük bir ilginin olduğunu belirten yetkililer, Havana’ya gitmek isteyen Türk vatandaşlarının erken rezervasyon yaptırmaları gerektiğine dikkat çekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 Mayıs, Fidel Castro, Havana, Küba,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları