Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kruvaziyer turizmine adım atıyor

01 Nisan, 2014 | 12:26

richard-branson-virgin-atlantic Virgin Atlantic’in sahibi Richard Branson, kendi kruvaziyer grubunu oluşturacağı iki büyük gemi ile pazara gireceğini söyledi. Branson, Karayip ve Akdeniz bölgesine yönelik çalışacağını ifade etti.

Virgin Atlantic’in kurucusu ve sahibi Richard Branson, kendi kruvaziyer bölümünü oluşturacağı yönünde çıkan haberleri doğruladı. Abu Dhabi’de bir gazeteye açıklamalarda bulunan Branson, 1 milyar 700 milyon dolarlık proje için gereken miktarın neredeyse tamamının elde edildiğini söyledi.

Virgin Cruises’un ana merkezinin Miami olacağını söyleyen Branson, “Çizimi yapılmış iki büyük geminin yapımıyla başlayacağız ve Virgin markasının, denizde de başarılı olacağını göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Branson, gemilerin Karayipler ve Akdeniz’de yolculuk yapacağını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gemi Turları, Gemi Turları 2014, Gemi Turları akdeniz, gemi turları karayipler, Karayip, karayip adaları, Kruvaziyer, kruvaziyer akdeniz, kruvaziyer karayipler, Kruvaziyer Turizm, Kruvaziyer turizmi, Richard Branson, Richard Branson virgin, Sir Richard Branson, Virgin Atlantic, virgin kruvaziyer,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları