Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kruvaziyer turizmine adım atıyor

01 Nisan, 2014 | 12:26

richard-branson-virgin-atlantic Virgin Atlantic’in sahibi Richard Branson, kendi kruvaziyer grubunu oluşturacağı iki büyük gemi ile pazara gireceğini söyledi. Branson, Karayip ve Akdeniz bölgesine yönelik çalışacağını ifade etti.

Virgin Atlantic’in kurucusu ve sahibi Richard Branson, kendi kruvaziyer bölümünü oluşturacağı yönünde çıkan haberleri doğruladı. Abu Dhabi’de bir gazeteye açıklamalarda bulunan Branson, 1 milyar 700 milyon dolarlık proje için gereken miktarın neredeyse tamamının elde edildiğini söyledi.

Virgin Cruises’un ana merkezinin Miami olacağını söyleyen Branson, “Çizimi yapılmış iki büyük geminin yapımıyla başlayacağız ve Virgin markasının, denizde de başarılı olacağını göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Branson, gemilerin Karayipler ve Akdeniz’de yolculuk yapacağını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gemi Turları, Gemi Turları 2014, Gemi Turları akdeniz, gemi turları karayipler, Karayip, karayip adaları, Kruvaziyer, kruvaziyer akdeniz, kruvaziyer karayipler, Kruvaziyer Turizm, Kruvaziyer turizmi, Richard Branson, Richard Branson virgin, Sir Richard Branson, Virgin Atlantic, virgin kruvaziyer,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları