Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kruvaziyer turizmine adım atıyor

01 Nisan, 2014 | 12:26

richard-branson-virgin-atlantic Virgin Atlantic’in sahibi Richard Branson, kendi kruvaziyer grubunu oluşturacağı iki büyük gemi ile pazara gireceğini söyledi. Branson, Karayip ve Akdeniz bölgesine yönelik çalışacağını ifade etti.

Virgin Atlantic’in kurucusu ve sahibi Richard Branson, kendi kruvaziyer bölümünü oluşturacağı yönünde çıkan haberleri doğruladı. Abu Dhabi’de bir gazeteye açıklamalarda bulunan Branson, 1 milyar 700 milyon dolarlık proje için gereken miktarın neredeyse tamamının elde edildiğini söyledi.

Virgin Cruises’un ana merkezinin Miami olacağını söyleyen Branson, “Çizimi yapılmış iki büyük geminin yapımıyla başlayacağız ve Virgin markasının, denizde de başarılı olacağını göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Branson, gemilerin Karayipler ve Akdeniz’de yolculuk yapacağını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gemi Turları, Gemi Turları 2014, Gemi Turları akdeniz, gemi turları karayipler, Karayip, karayip adaları, Kruvaziyer, kruvaziyer akdeniz, kruvaziyer karayipler, Kruvaziyer Turizm, Kruvaziyer turizmi, Richard Branson, Richard Branson virgin, Sir Richard Branson, Virgin Atlantic, virgin kruvaziyer,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları