Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kruvaziyer Turizminde Umut ABD’li Turistler

05 Haziran, 2017 | 11:55
Kruvaziyerde Umut ABD’li Turistler

Kruvaziyer Turizminde Umut ABD’li Turistler

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, hedeflerinin kruvaziyer turizmine en yüksek ilgiyi gösteren ABD’li turistler olduğunu söyledi.

Turizmcilerin gözü kulağı kruvaziyer turizminde. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın kruvaziyer turizmini destekleyen açıklamalarının ardından turizmciler, bu alana en yüksek ilgiyi gösteren ABD’li turistlerden umutlu olduklarını söylüyorlar.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Rusya krizi ile Türkiye’nin turizmde önemli bir ivme kaybettiğine dikkat çekerek Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın en ciddi gerilemenin yaşandığı alanlardan biri olan kruvaziyer turizmi hakkındaki açıklamalarını değerlendirdi.

Başaran Ulusoy, TÜRSAB olarak ABD’nin kruvaziyer turizm potansiyeline ulaşabilmek ve ülkemizin bu pazardan daha çok turist çekebilmesi amacıyla son 2 yıldır ABD Fort Lauderdale’de gerçekleştirilen ve dünyanın en önemli kruvaziyer turizmi fuar organizasyonu olarak kabul edilen Seatrade Cruise Global Fuarı’na katıldıklarını söyledi.

Ulusoy, ayrıca kruvaziyer turizmine sağlanacak desteğin, turizmin çeşitlendirilmesi ve üst gelir grubuna sahip turistlerin Türkiye’ye çekilmesi noktasında büyük önem taşıdığını vurguladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Başaran Ulusoy, Kruvaziyer, Türsab,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları