Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kruvaziyer Turizminde Umut ABD’li Turistler

05 Haziran, 2017 | 11:55
Kruvaziyerde Umut ABD’li Turistler

Kruvaziyer Turizminde Umut ABD’li Turistler

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, hedeflerinin kruvaziyer turizmine en yüksek ilgiyi gösteren ABD’li turistler olduğunu söyledi.

Turizmcilerin gözü kulağı kruvaziyer turizminde. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın kruvaziyer turizmini destekleyen açıklamalarının ardından turizmciler, bu alana en yüksek ilgiyi gösteren ABD’li turistlerden umutlu olduklarını söylüyorlar.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, Rusya krizi ile Türkiye’nin turizmde önemli bir ivme kaybettiğine dikkat çekerek Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın en ciddi gerilemenin yaşandığı alanlardan biri olan kruvaziyer turizmi hakkındaki açıklamalarını değerlendirdi.

Başaran Ulusoy, TÜRSAB olarak ABD’nin kruvaziyer turizm potansiyeline ulaşabilmek ve ülkemizin bu pazardan daha çok turist çekebilmesi amacıyla son 2 yıldır ABD Fort Lauderdale’de gerçekleştirilen ve dünyanın en önemli kruvaziyer turizmi fuar organizasyonu olarak kabul edilen Seatrade Cruise Global Fuarı’na katıldıklarını söyledi.

Ulusoy, ayrıca kruvaziyer turizmine sağlanacak desteğin, turizmin çeşitlendirilmesi ve üst gelir grubuna sahip turistlerin Türkiye’ye çekilmesi noktasında büyük önem taşıdığını vurguladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, Başaran Ulusoy, Kruvaziyer, Türsab,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları