Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kriz, Seyşeller’e gidecek balayı çiftlerine yaradı

16 Haziran, 2009 | 14:08

Tüm dünyayı saran ekonomik kriz etkisini sürdürürken bu durumdan en çok balayı çiftleri memnun.

Krizden en az zararla çıkmak isteyen turizm acenteleri hemen hemen her destinasyonda indirime giderken balayının eskimeyen merkezi Seyşeller de bu indirimlerden nasibini aldı.

Yakın bir zamana kadar binlerce Euro’ya malolan Seyşeller turlarında fiyatlar krizin ardından 800 Euro civarına kadar geriledi.

Turizmdeki bu rekabetin en çarpıcı örneği ise World Travel Service’ten (WTS) geldi.

Dünyanın en gözde havayolu şirketlerinden biri olan Emirates ile WTS arasındaki işbirliği Seyşel Adaları turları fiyatının daha önce hayal edilemeyecek seviyelere inmesini sağladı.

Bozulmamış doğası, palmiyeleri, hindistan cevizi ağaçları ve en önemlisi turkuaz rengi deniziyle Scuba’nın da en önemli merkezlerinden biri olan Seyşeller’e olan ilgi daha da artacak gibi görünüyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Scuba, seychelles, Seychelles balayı, Seychelles balayı turları, Seychelles tur, Seychelles turları, Seyşel Adaları balayı, Seyşel Adaları balayı turları, Seyşel Adaları Scuba, Seyşel Adaları turları, Seyşel Adaları'nda tatil, Seyşeller, Seyşeller Balayı, Seyşeller balayı turları, Seyşeller dalgıçlık, Seyşeller Scuba, Seyşeller turları, Seyşeller'de tatil, Ucuz Seyşel Adaları turları, Ucuz Seyşeller turları, World Travel Service, WTS,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları