Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kriz fuarları da teğet geçmedi

19 Nisan, 2009 | 17:35

Kriz fuarları da teyet geçmedi Kriz sebebiyle 2009 fuar listesinde iptaller yaşandı.

Uluslararası 24 fuardan 8 tanesinin iptal edilmesi ve bazı fuarların gün sayılarının azaltılması krizin her sektörü ne derecede etkilediğini bir kere daha gösterdi. Moskova, Amsterdam, Milano, Atina gibi şehirlerde otomobil ve ticari araç fuarları bu yıl yapılmıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2009 Fuarları, Amsterdam fuar turları, Atina Turları, Dünya Krizi, Fuar turizmi, Fuarlar, Milano fuar turları, Milano Fuarları, Moskova fuar turları, Otomobil Fuarları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları