Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kritik Booking.com Görüşmesi Bugün

22 Haziran, 2017 | 13:16
Bakan Zeybekçi - Booking.com Görüşmesi

Bakan Zeybekçi – Booking.com Görüşmesi

Türsab’ın başvurusuyla Booking.com’un Türkiye’de faaliyetlerinin durdurulması ve mahkeme kararlarının ardında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ile Booking.com ilk görüşmesi bugün gerçekleşecek

Kritik Booking.com Görüşmesi Bugün

Türsab’ın haksız rekabet gerekçesiyle mahkemeye başvurarak Booking.com’un faaliyetlerinin yurt içinde durdurulmasından  3 ay sonrasında Ekonomi Bakanı dün yaptığı açıklamayla birlikte bugün Booking.com yetkilileriyle ilk görüşmeyi yapacağı belirtildi. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi dünkü açıklamasında; ” “Yarın bir sonuç açıklanacağını zannetmiyorum. Arkadaşlarımız görüştüler ama benim ilk görüşmem olacak. Genel itibarıyla dinleme ve taleplerini değerlendirme toplantısı yapacağız. Çok hızlı sonuç almak isteriz” ifadelerini kullanmıştı.

Görüşme sonrası Bakan Zeybekçi’den açıklama bekleniyor…

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
booking.com, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kritik Görüşme,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları