Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Krasic Fenerbahçe’de

23 Temmuz, 2012 | 10:09

Krasic Fenerbahçe’de… Dirk Kuyt ve Mehmet Topal transferlerinin ardından Fenerbahçe büyük bir bomba daha patlatıyor. Fenerbahçe Krasic ile anlaşma sağladı. Krasic Fenerbahçe’de gibi..

Fenerbahçe, Juventus’un 28 yaşındaki Sırp yıldızı Milos Krasic ile anlaştı. Fenerbahçe yönetimi, Krasic’in bonservisi için bugün İtalyan kulübü Juventus ile görüşmelerde bulunacak.

28 yaşındaki Milos Krasic orta sahada hücuma yönelik oynuyor. Krasic geçtiğimiz sezon Juventus’ta sadece 8 maçta forma giyebildi.

Krasic Fenerbahçe’de / Müthiş golleri ve çalımları için tıklayın (Video)

Krasic’in menajeri Dejan Moksimovic geçtiğimiz hafta açıklamalarda bulunmuştu. Moksimovic, “Milos kiralık gitmek istemediği için Tottenham, Fenerbahçe, Zenit ve Liverpool’un tekliflerini reddetti. Ancak bazı kulüplerle tekrar temas halindeyiz” dedi.

Bu gelişmenin ardından Fenerbahçe Krasic’i kiralamaktan vazgeçip satın almak için girişimlere başladı. Krasic ile her konuda anlaşan Fenerbahçe yönetimi bugün Juventus kulübüyle masaya oturacak ve bonservis için anlaşma arayacak.

Krasic Fenerbahçede

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fenerbahçe, krasic fenerbahçede, Milos Krasic çalımları, Milos Krasic Fenerbahçe, Milos Krasic Fenerbahçe de, Milos Krasic Fenerbahçede, Milos Krasic Fenrebahçede, Milos Krasic Golleri, Milos Krasic golleri video, Milos Krasic skills, Milos Krasic video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları