Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kraliyet ailesinin Yeni Zelanda turu devam ediyor

10 Nisan, 2014 | 10:09

prens-george-yeni-zelanda Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate’in Yeni Zelanda turu devam ediyor. İlk kez ailesi ile seyahat eden Minik Prens George ise basınının yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.

İlk kez bebekleri George ile seyahate çıkan Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate, Yeni Zelanda’daki Wellington Hükümet Evi’nde bir davete katıldı.

İngiliz Kraliyet Ailesi üyelerine, Prens George ile aynı dönemde doğan 10 bebek daha eşlik etti. Pamuklu kumaştan Rachel Riley imzalı kısa paçalı tulumla görüntülenen minik prens, yaşıtlarıyla birlikte oyuncaklarla oynadı.

Bebekler oyunlarına devam ederken Prens William ve Düşes Kate diğer ailelerle sohbet etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İngiliz kraliyet ailesi, Kate Middleton, Kate Middleton yeni zelanda, Prens George, Prens William, Prens William eşi, Prens William haberleri, prens william kate middleton, Prens William yeni zelanda, Wellington, Wellington yeni zelanda, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları