Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kraliyet ailesi Yeni Zelanda ve Avustralya turuna çıktı

07 Nisan, 2014 | 12:45

İngiltere kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William, eşi Kate Middleton ve oğulları Prens George ile 3 hafta sürecek Yeni Zelanda ve Avustralya turuna çıktı.

Kraliyet ailesinin en gözde isimleri Prens William ve eşi Kate Middleton, uluslararası seyahatlerine Yeni Zelanda turu ile başladı.

Gittiği her ülkede ilgi odağı olmaya başaran düşes Kate Middleton, Wellington’da uçaktan inerken görüntülendi. Kırmızı paltosu ve şapkasıyla objektiflere takılan Kate’in tur boyunca giyeceği kıyafetler merak konusu olurken, düşesinin Yeni Zelanda’ya özgü gümüş eğreltiotu şeklinde bir broş taktığı gözlerden kaçmadı.

kate-middleton-prince-william

Öte yandan Yeni Zelanda Başbakanı John Key İngiltere kraliyet mensuplarının ülkesine gelmelerinin ardından Twitter hesabından, “Kraliyet ailesi mensupları Wellington’a geldi. Onları Wellington’da sıcak karşılayalım” ifadelerini kullandı.

Çiftinin bebekleri ile birlikte ilk kez çıktıkları, Yeni Zelanda ve Avustralya turlarını kapsayan uluslararası seyahatleri  25 Nisan’da sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya Turu, Kate Middleton, Kate Middleton yeni zelanda, Prens George, Prens William, Prens William eşi, Prens William haberleri, prens william kate middleton, Prens William yeni zelanda, Wellington, Wellington yeni zelanda, Yeni Zelanda, Yeni Zelanda Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları