Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kraliyet ailesi Avustralya’da

16 Nisan, 2014 | 15:52

Yeni Zelanda turlarını tamamlayan Prens William, Düşes Kate ve Küçük Prens George, Avustralya’ya geçti.

İngiltere Kraliyet ailesinin en gözde isimleri Cambridge Düşesi Kate, eşi Prens William ve bebek Prens George, Yeni Zelanda’nın ardından Avustralya turuna başladı. Aile, Sydney’de halkın sıcak ilgisi ile karşılandı.

Dokuz günlük Yeni Zelanda Turunu tamamlayan Cambridge Düşesi Kate eşi Prens William ve 9 aylık bebekleri Prens George Avustralya’ya geçtiler. Sydney kentinde Avustralya içişleri Bakanı tarafından karşılanan ve Avustralyalıların yoğun ilgisi ile karşılaşan aile daha sonra ünlü Sydney Opera binasını ziyaret etti.

Prens William Avustralyalılarla sohbet ederken kucağında minik prens George’u taşıyan eşi Düşes Kate’de hayranlarının kendisine sunduğu çiçekleri aldı ve fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya haberleri, Cambridge Düşesi Kate, İngiltere, İngiltere Haberleri, İngiltere Kraliyet ailesi, Kraliyet Ailesi, Kraliyet Ailesi Kate William, Küçük Prens George Haberleri, Prens George, Prens William, Prens William haberleri, Sydney Opera, Yeni Zelanda Turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları