Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kraliyet ailesi Avustralya’da

16 Nisan, 2014 | 15:52

Yeni Zelanda turlarını tamamlayan Prens William, Düşes Kate ve Küçük Prens George, Avustralya’ya geçti.

İngiltere Kraliyet ailesinin en gözde isimleri Cambridge Düşesi Kate, eşi Prens William ve bebek Prens George, Yeni Zelanda’nın ardından Avustralya turuna başladı. Aile, Sydney’de halkın sıcak ilgisi ile karşılandı.

Dokuz günlük Yeni Zelanda Turunu tamamlayan Cambridge Düşesi Kate eşi Prens William ve 9 aylık bebekleri Prens George Avustralya’ya geçtiler. Sydney kentinde Avustralya içişleri Bakanı tarafından karşılanan ve Avustralyalıların yoğun ilgisi ile karşılaşan aile daha sonra ünlü Sydney Opera binasını ziyaret etti.

Prens William Avustralyalılarla sohbet ederken kucağında minik prens George’u taşıyan eşi Düşes Kate’de hayranlarının kendisine sunduğu çiçekleri aldı ve fotoğraf çektirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avustralya, Avustralya haberleri, Cambridge Düşesi Kate, İngiltere, İngiltere Haberleri, İngiltere Kraliyet ailesi, Kraliyet Ailesi, Kraliyet Ailesi Kate William, Küçük Prens George Haberleri, Prens George, Prens William, Prens William haberleri, Sydney Opera, Yeni Zelanda Turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları