Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kozan Belediyesi EMİTT Fuarı ‘ndan yine ödülle döndü / Turizm Haberleri

14 Şubat, 2011 | 11:24

Kozan Belediyesi EMİTT Fuarı ‘ndan yine ödülle döndü / Turizm Haberleri

Yüzlerce yerli ve yabancı firma, çeşitli il ve ilçelerin katıldığı Emitt 2011 uluslararası Turizm Fuarına tarihi, kültürü, doğası, markalaşmış ve yöresel ürünleri, el sanatlarını sergilediği standı ile katılan Kozan Belediyesi fuardan ödül alarak döndü.

10–13 Şubat tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar merkezinde düzenlenen EMİTT fuarının açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay tarafından yapılmıştı. Ertuğrul Günay, Kozan standına da ziyarette bulunarak Kozan ile ilgili bilgiler almıştı. Fuar süresince Kozan standını valiler, bürokratlar, iş adamları, sanatçılar, çok sayıda basın mensubu ziyaret etmiş ve stant ziyaretçilerin uğrak yeri olmuştu.

Başarılı bir çalışma ve fuar performansı sergileyen Kozan standı Emitt yetkilileri tarafından gözlemlenerek ve Emitt’in 2011 yılı en iyileri arasında yer almaya hak kazandı. Medeniyetler Şehri Kozan 14 Şubat saat 14.00’de Tüyap Fuar Merkezi Karadeniz Salonunda yapılan ödül programında beldeler arasında en sempatik belde ödülüne layık görülerek Adana ve Kozan’ın gururu oldu. Düzenlenen ödül töreninde Kozan Belediyesi adına ödülü Belediye yazı işleri müdürü Adem Saygıcak EMITT Fuarı’nı düzenleyen Ekin Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halim Bulutoğlu’ndan aldı.

EMİTT turizm fuarına ilk 2008 yılında katıldıklarını hatırlatan Belediye Başkanı Kazım Özgan, “Kozan’ımız üçüncü kez katıldığı turizm fuarında gösterdiği performans ile ikinci kez ödüle layık görülmüştür. Bu ödül de bizleri oldukça memnun etmiş ve turizm noktasında yaptığımız çalışmaların ne kadar etkili ve doğru olduğunu göstermiştir. Medeniyetler şehri Kozan’ımız, yiğit, mert ve sıcakkanlı insanları, tarih ve kültürü, doğası, misafirperverliği, yöresel ürünleri, doğal güzellikleri ile turizmden hak ettiği konuma doğru hızla ilerlemektedir. Çabalarımız Kozan’ı hak ettiği yere taşıyabilmektir. Fuar boyunca katkıda bulunan Kaymakamımız İzzettin Sevgili’ye, sponsorumuz Anavarza Bal’a, ürünleri ile katkıda bulunan Özmen, Ünka, Göçer Et, Doğan, Seğmen, Sezen, Güneydoğu, Siksim, Cengiz Kilim markalarına ve Delibaş Komisyon Evi’ne teşekkür ediyor emeği geçen arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EMITT fuarı, Ertuğrul Günay, Kazım Özgan, Kozan Belediyesi, Kozan Belediyesi EMİTT Fuarı Ödül, Kozan Belediyesi Ödül, Kozan Belediyesi Turizm Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları