Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kozaklı otelleri doldu

30 Ocak, 2010 | 15:21

Kozaklı otelleri doldu Türkiye’nin önemli termal turizm merkezlerinden Nevşehir’in Kozaklı ilçesindeki termal tesislerde, sömestir tatiliyle doluluk oranı yüzde 100’e yükseldi.

Kozaklı Termal Tesisler Birliği (KOZTEB) Genel Sekreteri Tevfik Ovacık, yaptığı açıklamada, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle ilçedeki termal tesislerde doluluk oranının arttığını söyledi.

Bu hafta itibariyle termal tesislerdeki doluluk oranının yüzde 100’e ulaştığını belirten Tevfik Ovacık, artık insanların termalin yararını kavradıklarını ifade etti.

Termale en çok İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep gibi büyük şehirlerde yaşayanların ilgi gösterdiğini belirten Ovacık, birçok hastalığın tedavisinde etkili olan termal tedavi yönteminin, Kozaklı’daki otellerde doktor veya sağlık uzmanları kontrolünde yapıldığını söyledi.

Hem tatilini değerlendirmek hem de şifa bulmak isteyenlerin, otellerdeki etkinliklerden de ücretsiz yararlanabildiğini belirten Tevfik Ovacık, ilçedeki turistik konaklama tesislerinin yatak kapasitesinin yaklaşık 5 bin olduğunu kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kapadokya Bölgesi, Kapadokya Turizm, Kozaklı otelleri, Nevşehir Kozaklı otelleri, Nevşehir Otelleri, Tevfik Ovacık,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
bayram çelik
08 Ağustos, 2012

buraya yorum yapılmaz gidip görülür böyle bir ülkede bazı zihniyetler avrupa tatili yapıyo pes doğrusu

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 8th, 2012 at 10:53 bayram çelik mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları