Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kozaklı otelleri doldu

30 Ocak, 2010 | 15:21

Kozaklı otelleri doldu Türkiye’nin önemli termal turizm merkezlerinden Nevşehir’in Kozaklı ilçesindeki termal tesislerde, sömestir tatiliyle doluluk oranı yüzde 100’e yükseldi.

Kozaklı Termal Tesisler Birliği (KOZTEB) Genel Sekreteri Tevfik Ovacık, yaptığı açıklamada, okulların yarıyıl tatiline girmesiyle ilçedeki termal tesislerde doluluk oranının arttığını söyledi.

Bu hafta itibariyle termal tesislerdeki doluluk oranının yüzde 100’e ulaştığını belirten Tevfik Ovacık, artık insanların termalin yararını kavradıklarını ifade etti.

Termale en çok İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep gibi büyük şehirlerde yaşayanların ilgi gösterdiğini belirten Ovacık, birçok hastalığın tedavisinde etkili olan termal tedavi yönteminin, Kozaklı’daki otellerde doktor veya sağlık uzmanları kontrolünde yapıldığını söyledi.

Hem tatilini değerlendirmek hem de şifa bulmak isteyenlerin, otellerdeki etkinliklerden de ücretsiz yararlanabildiğini belirten Tevfik Ovacık, ilçedeki turistik konaklama tesislerinin yatak kapasitesinin yaklaşık 5 bin olduğunu kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kapadokya Bölgesi, Kapadokya Turizm, Kozaklı otelleri, Nevşehir Kozaklı otelleri, Nevşehir Otelleri, Tevfik Ovacık,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
bayram çelik
08 Ağustos, 2012

buraya yorum yapılmaz gidip görülür böyle bir ülkede bazı zihniyetler avrupa tatili yapıyo pes doğrusu

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 8th, 2012 at 10:53 bayram çelik mention something about this post....
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları