Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kosova Ulusal Müzesi’nde İstanbul fotoğrafları

18 Nisan, 2014 | 15:43

Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Dedeoğlu, İstanbul fotoğraflarını Kosovalı sanatseverlerle buluşturuyor.

Dedeoğlu, son iki yılda St. Petersburg, Moskova, Kazan, Gürcistan, Barselona’ da gerçekleştirdiği kişisel sergilerden sonra, şimdi de Kosova’da…

40 adet siyah-beyaz çalışmadan oluşan eserler,21 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında Kosova Ulusal Müzesi’nde sergilenecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barselona, Gürcistan, İstanbul fotoğrafları, Kazan, Kosova Ulusal Müzesi, Moskova, Mustafa Dedeoğlu, Mustafa Dedeoğlu fotoğrafları, Mustafa Dedeoğlu istanbul fotoğrafları, Mustafa Dedeoğlu kimdir, Mustafa Dedeoğlu Kosova, Mustafa Dedeoğlu resimleri, Mustafa Dedeoğlu sergi, St. Petersburg,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları