Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kosova Cumhuriyeti 6. yaşını kutladı

17 Şubat, 2014 | 10:38

kosova-cumhuriyeti Kosova Cumhuriyeti’nin 6. Kuruluş yıldönümü Arenamega’da, Küçükçekmece Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle kutlandı.

Programa Kosova İstanbul Başkonsolosu Rahim Morina, Arnavutluk Başkonsolosu Erman Muka, Ak Parti İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan, Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay,Rumeli – Balkan Dernekleri üyeleri ve İstanbul’un dört bir yanından pek çok göçmen vatandaş katıldı.

Geceye, yöresel sanatçılar Leonara Jakupi, Aferdita Demaku, Grup Besa, Murat Balkan, Aziz Murati, Rumelili Ekrem’in sahne performansları damga vurdu. Göçmen vatandaşlar, yörelerine özgü halk oyunlarını oynayarak, gönüllerince eğlendi.

Kosova Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Rahim Morina ise, Kosova’nın bağımsızlık mücadelesini anlatarak, Kosova’da yaşayan tüm milletlerin eşit haklara sahip olduğunu vurguladı. Türk ulusunun da tüm haklarının garanti altında olduğunu ifade eden Morina, 6 yılda Kosova’nın ekonomik, diplomatik ve siyasi olarak katettiği yolu anlattı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aferdita Demaku, Arnavutluk, Aziz Murati, Grup Besa, Kosova, Kosova Bağımsızlık, Kosova Cumhuriyeti, Kosova Cumhuriyeti bağımsızlık, Kosova İstanbul Başkonsolosu, Leonara Jakupi, Murat Balkan, Rahim Morina,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları