Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kos Adası’nda Hayat Normale Döndü / WTS’den Kos Adası İçin Büyük Jest

25 Temmuz, 2017 | 18:18

Kos Adası Deprem

 

Yunanistan’ın Kos Adasına Emirates ve FIFA resmi tur operatör partneri olan Dünyaca ünlü Seyahat Acentası World Travel Service’den (WTS) bir de jest geldi

Kos Adası’nda Hayat Normale Döndü / WTS’den Kos Adası İçin Büyük Jest

Bodrum ile birlikte deprem şokunu yaşayan Yunanistan’ın Kos Adası’nda hayat normale döndü. Cumartesi gecesi Bodrum ve Yunan adası Kos arasında meydana gelen depremle sarsılan Kos Adası, depremin şokunu çabuk atlattı. Adadaki havaalanı normal bir şekilde çalışırken tüm iç ve dış hat seferleri düzenli olarak gerçekleştiriliyor.

Depremde zarar gören limanda geçici bir iskele yapıldı ve feribot seferlerinin de normale dönmesi sağlandı. Şu an için, yakın adalar ile Türkiye’ye feribot bağlantısı PPC iskelesi ile yapılırken Kos’u Pire’ye bağlayan büyük feribotlar ise Kefalos ve Mastichari’deki limanlara demirliyor.

Dünya’nın önde gelen turizm acentelerinden WTS de müşterilerine ücretsiz Kos Adası konaklaması hediye ederek komşuya jest yapıyor.

Emirates ve FIFA resmi tur operatör partneri WTS’den Kos Adası jesti

Hızla yaralarını saran Yunanistan’ın Kos Adası’na Emirates ve FIFA resmi tur operatör partneri olan Dünyaca ünlü Seyahat Acentası World Travel Service’den (WTS) bir de jest geldi.

WTS, acenteleri ile yaz tatiline çıkan herkese 1 gece, 10 geceden fazla konaklama yapan herkese 2 gece, Kurban bayramında 10 geceden fazla olan WTS’nin “Uzun Yurtdışı Tur Paketleri”ne rezervasyon yaptıran herkese ise 3 gece Kos Adası konaklamasını hediye olarak veriyor.

Kaynak; 1 , 2

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Emirates, FIFA, Kos Adası, World Travel Service, WTS, Yunan Adaları, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları