Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Kos Adası’ndan Bodrum’a yüzerek geldim”

10 Kasım, 2009 | 16:57

Akyarlar Gece Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne bağlı Akyarlar sahilinde yarı baygın halde bulunan kadının Kos Adası’ndan yüzerek geldiğini söylemesi üzerine yetkililer olayı araştırmaya başladı.

Emine Zivanagi (42) adlı kadın dün 23.30 sıralarında vatandaşlar tarafından bulundu ve olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından Turgutreis Sağlık ocağına götürüldü.

Üzerinden pasaport veya herhangi bir kimlik belgesi çıkmayan kadın ifadesi sırasında “Yunanistan’ın Kos adasında hastanede yatıyordum. Akyarlar Köyü’ndeki akrabalarımı çok özlemiştim. Akrabalarım yol parası vermeyince Kos’taki Kum Burnu’ndan dün denize atlayıp yüzerek buraya ulaştım. Kos’a bir kez daha dönüp dönmeyeceğimi bilmiyorum” dediği iddia edildi.

Şüpheli hareketleriyle de dikkat çeken Zivanagi’nin söylediği adreste hiçbir akrabası bulunmazken yetkililer Kos ile Bodrum arasının yüzülerek katedilmesinin imkansız olduğunu söyledi.

Zıvanagı sınır dışı işlemleri sırasında Kos adasına gitmek istemediğini belirterek jandarmaya güçlük çıkardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Akyarlar, Akyarlar Emine Zivanagi, Akyarlar Sahili, Bodrum, Bodrum Haberleri, Emine Zivanagi, Kos Adası, Kos Adası Balayı, Yunan Adaları Tatil, Yunan Adaları Turları, Yunan adalarında balayı, Yunan adalarında gece hayatı, Yunan adalarında tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları