Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Korunmaya Muhtaç Çocuklar profesyonel futbolla tanıştı

05 Haziran, 2014 | 11:29

Koruncuk Vakfı bünyesindeki çocuklar, Brazilian Soccer Schools tarafından futbol ve takım oyunu eğitimleri aldı.

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn Oteli’nin sponsorluğunda gerçekleşen projede, korunma ihtiyacında olan çocuklar Brazilian Soccer Schools tarafından futbol ve takım oyunu eğitimleri aldı.

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı ile ortak bir çalışma gerçekleştiren Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn, korunma ihtiyacında olan çocukları profesyonel futbolla tanıştırdı.

Otelin bulunduğu Haliç bölgesinde, dünyanın en önemli futbol okullarından biri olan Brazilian Soccer Schools ile gerçekleştirilen çalışmayla çocukların hem spor aktivitelerine ilgisi çekildi, hem de takım olarak hareket etmenin önemi anlatıldı.

Otelin yatırımcısı olan Alaeddin Babaoğlu, “Çevre ve tasarıma olan duyarlılığımızı otelimizin aldığı LEED Gold, ArkiParc, Expo Real, Çedbik ve SKAL gibi ödüllerle çok kez kanıtladık. Bu duyarlılığın sebebi de geleceğimize, çocuklarımıza temiz bir miras bırakmaktı. Bu nedenle desteğe ihtiyacı olan çocuklarla bir araya gelerek, onların gelişimlerine yardımcı olabilmek, sadece bugünün yatırımcısı olarak değil geleceğin de yatırımcısı olabilmek adına çok önemli.” diyerek bu tür projelerde yer almaya devam edeceklerini belirtti.

Koruncuk Vakfı Başkanı Avukat Figen Özbek ise sporun çocukların ruh ve beden sağlıkları açısından önemini vurgulayarak bu faydalı etkinlik için  Alaeddin Babaoğlu’na teşekkürlerini sundu.

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Alaeddin Babaoğlu, Brazilian Soccer Schools, Figen Özbek, Hilton Garden Inn, İstanbul Golden Horn Oteli, Koruncuk Vakfı, Koruncuk Vakfı haberleri, Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları