Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kortlardan uzak kalan Sharapova üniversiteli oldu

27 Haziran, 2016 | 11:43

Maria Sharapova, Harvard Üniversitesi

Yasaklı madde kullandığı için kortlardan bir süre uzak kalacak olan Maria Sharapova, Harvard Üniversitesi’nde eğitim almaya başladı.

NationalTurk’ün haberine göre; 

Yasaklı madde kullandığı için Uluslarası Tenis Federasyonu’ndan (ITF) 2 yıl men cezası alan Maria Sharapova, CAS’a yaptığı itirazın sonucunu beklerken kişisel gelişimine yatırım yapmayı ihmal etmiyor.

29 yaşındaki Rus raket, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Boston’da bulunan Harvard Üniversitesi’nde eğitime başlayacağını duyurdu.

Üniversitenin işletme yönetimi programına kaydolan Maria Sharapova, 5 günlük eğitim için 12.250 dolar ödeyecek. 1636 yılında kurulan Harvard Üniversitesi, *Ivy League üyesi ve ABD’de hala eğitim vermekte olan en eski yüksek öğretim kurumu.

Dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim için tıklayın

CAS’a yaptığı itirazın Temmuz ayı içerisinde karara bağlanması beklenen Sharapova’nın cezasında indirime gidilirse Rus tenisçi 2018 Ocak ayında kortlara dönebilecek.

*Editörün notu: Ivy League  bilinen adıyla Sarmaşık Birliği, ABD’nin kuzeydoğusundaki sekiz vakıf üniversitesinin oluşturduğu birlik.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, abd üniversite, Boston, CAS, Harvard Üniversitesi, Maria Sharapova, Maria Sharapova Harvard,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları