Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kortlardan uzak kalan Sharapova üniversiteli oldu

27 Haziran, 2016 | 11:43

Maria Sharapova, Harvard Üniversitesi

Yasaklı madde kullandığı için kortlardan bir süre uzak kalacak olan Maria Sharapova, Harvard Üniversitesi’nde eğitim almaya başladı.

NationalTurk’ün haberine göre; 

Yasaklı madde kullandığı için Uluslarası Tenis Federasyonu’ndan (ITF) 2 yıl men cezası alan Maria Sharapova, CAS’a yaptığı itirazın sonucunu beklerken kişisel gelişimine yatırım yapmayı ihmal etmiyor.

29 yaşındaki Rus raket, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Boston’da bulunan Harvard Üniversitesi’nde eğitime başlayacağını duyurdu.

Üniversitenin işletme yönetimi programına kaydolan Maria Sharapova, 5 günlük eğitim için 12.250 dolar ödeyecek. 1636 yılında kurulan Harvard Üniversitesi, *Ivy League üyesi ve ABD’de hala eğitim vermekte olan en eski yüksek öğretim kurumu.

Dünyanın en iyi üniversitelerinde eğitim için tıklayın

CAS’a yaptığı itirazın Temmuz ayı içerisinde karara bağlanması beklenen Sharapova’nın cezasında indirime gidilirse Rus tenisçi 2018 Ocak ayında kortlara dönebilecek.

*Editörün notu: Ivy League  bilinen adıyla Sarmaşık Birliği, ABD’nin kuzeydoğusundaki sekiz vakıf üniversitesinin oluşturduğu birlik.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, abd üniversite, Boston, CAS, Harvard Üniversitesi, Maria Sharapova, Maria Sharapova Harvard,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları