Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Korfu Adası’na Uçakların İniş Anı Nefes Kesiyor

02 Ağustos, 2017 | 11:44

Korfu Adası Havaalanı

Yunan Adası Korfu’ya uçakların iniş anları turistler tarafından kameraya alınırken, uçak inişleri nefes kesiyor

Korfu Adası’na Uçakların İniş Anı Nefes Kesiyor

Korfu adasını ziyaret eden turistler, Yunan adası Korfu’nun havaalanına iniş yapan uçakları videolarını çekerek, uçakların nefes kesen inişlerini kayda alıyorlar.

Korfu Adası Havalanı

Son yıllarda Yunanistan’ın önemli ziyaretçi alan Korfu Adası turistler tarafından sıra dışı bir ilgi odağı olma yolunda. Korfu adası havaalanına inen uçakların iniş anları, turistler tarafından ilgiyle izleniyor.

 

Korfu Havaalanı tarifeli ve charter uçuşları, Hem büyük Avrupa şehirlerden geliyor. Nisan ve Ekim ayları arasında yaz sezonunda hava trafiği yoğun olan Korfu adası havaalanı, turistler tarafından ilgi odağı oldu.

Havaalanı iniş ve kalkış pisti bir tane olması ve pistin bir kaç yüz metre uzağında tarihi yapıların arasından iniş yapması hem izleyen turistleri hem de Korfu adasına uçakla gelen turistleri nefes kesen bir deneyim yaşatıyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Korfu adası, yunan adası, Yunanistan,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları