Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kore’den turizm atağı

21 Ağustos, 2013 | 11:39

Kore'den turizm atağı Kore Başkonsolosluğu Turizm Organizasyonu tarafından 2 Eylül 2013 tarihinde İstanbul’da, 4 Eylül 2013 tarihinde İzmir’de turizm tanıtım etkinlikleri düzenlenecek.

İngilizce olarak düzenlenecek etkinliklere, özellikle yurtdışına turist götüren acentaların katılması bekleniyor.

Saat 17.00’da Mini Turizm Fuarı ile başlayacak olan etkinlikler, Kore Turizm Tanıtım Sunumu’nun ardından akşam yemeği ile sona erecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kore Başkonsolosluğu Turizm Organizasyonu, Kore Haberleri, kore turist, Kore Turizm, kore turizm atağı, kore turizm organizasyon,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları