Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kore Havayolları ‘ndan yeni bir uygulama / Turizm Haberleri

28 Şubat, 2011 | 11:50

Kore Havayolları yeni bir uygulama başlattı.

Güney Kore Havayolları ‘Korean’, Seul Incheon Havalimanı’nda sıcak yerlere uçan yolcularının terminalde paltolarını bırakması için yeni bir uygulama başlattı.

Yolcular sıcak bir ülkeye gittiklerinden gerek duymayacakları ve bavulunda yer tutan paltolarını uçuş öncesinde görevliye teslim edebilecek. Uygulamaya göre paltolar ilk beş gün ücretsiz, daha sonra da gün başına 2.25 dolar yani 3.6 lira karşılığında özel vestiyerde tutulacak.

Beğeni toplayan uygulamada yolcu uçaktan inerken Kore Havayolları yetkilileri kapıda paltoyu teslim edecek. Uygulamada palto teslim alındıktan sonra plastik elbise torbasının içine konulacak.

Havayolunun bu iş için terminalde 2 bin 500 palto kapasiteli özel bir bölümü bulunuyor. Dünyada giderek yayılmaya başlayan bu uygulamaya Münih, Calgary ve Helsinki havalimanları da katılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları