Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kore Havayolları’na ödül

23 Aralık, 2009 | 17:29

Kore Havayolları’na ödül Global Traveler dergisinin okuyucuları arasında gerçekleştirdiği, bu yıl altıncısı düzenlenen Yıllık Deneyim Anketi’nde Kore Havayolları iki ödüle layık görüldü.

130 uçaklık filosuyla dünyanın en büyük 20 havayolu firması arasında bulunan Kore Havayolları, En İyi Business Class Koltuk Tasarımı ve En İyi Havalimanı Çalışanları/Kapı Görevlileri dallarında ödülün sahibi oldu.

Kore Havayolları Pazarlama Müdürü John Jackson ödüllerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Kore Havayolları, Kuzey Amerika’da uçan Asya kökenli havayolu firmalarının en büyüğü olarak, filo ve hizmet konusunda önemli adımlar attı. Bu çabaların seyahat kültürü konusunda böylesine önemli bir kitle tarafından da onaylanması gurur vericidir.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
John Jackson, Kore Havayolları, Kore Havayolları Haberleri, Kore Havayolları Ödül, Kore Havayolları Ödülleri, Kore Havayolları Pazarlama Müdürü John Jackson, Pazarlama Müdürü John Jackson, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları