Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Konya Mistik Müzik Festivali bugün başlıyor

22 Eylül, 2011 | 11:07

Konya 8. Uluslararası Mistik Müzik Festivali bugün  başlıyor. Mevlana’nın doğumunun 804. yılı etkinlikleri kapsamında yapılacak festivalde dünyanın çeşitli ülkelerinin mistik müzikler grupları Konyalı’larla buluşacak.

Sevgi ve hoşgörü mesajlarıyla dünyanın dört bir yanından milyonları Konya’ya çeken Hz. Mevlana ’nın 804’üncü doğum yılı etkinlikleri kapsamında bu yıl 8. Düzenlenen Mistik Müzik Festivali ’i 22-30 eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen festivalde, sema gösterisinin yanı sıra, Fas, Hindistan, Tibet, İran ABD, Kırgızistan, Tacikistan ve Türk müzik toplulukları müzik ziyafeti yaşatacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi ’ne ait Mevlana Kültür Merkezi ’nde yapılacak festival kapsamında ‘Hz. Mevlana ve Mevlevilik’ ile ‘Mevlevihaneler’ konulu 2 konferans ve 2 sergi gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hz. Mevlana, Konya, Konya 8. Mistik Müzik Festivali, Konya 8. Uluslararası Mistik Müzik Festivali, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Konya Mistik Müzik Festivali, Mevlana, Mevlana Kültür Merkezi, Mistik Müzik Festivali,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları