Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Konya Mistik Müzik Festivali bugün başlıyor

22 Eylül, 2011 | 11:07

Konya 8. Uluslararası Mistik Müzik Festivali bugün  başlıyor. Mevlana’nın doğumunun 804. yılı etkinlikleri kapsamında yapılacak festivalde dünyanın çeşitli ülkelerinin mistik müzikler grupları Konyalı’larla buluşacak.

Sevgi ve hoşgörü mesajlarıyla dünyanın dört bir yanından milyonları Konya’ya çeken Hz. Mevlana ’nın 804’üncü doğum yılı etkinlikleri kapsamında bu yıl 8. Düzenlenen Mistik Müzik Festivali ’i 22-30 eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından organize edilen festivalde, sema gösterisinin yanı sıra, Fas, Hindistan, Tibet, İran ABD, Kırgızistan, Tacikistan ve Türk müzik toplulukları müzik ziyafeti yaşatacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi ’ne ait Mevlana Kültür Merkezi ’nde yapılacak festival kapsamında ‘Hz. Mevlana ve Mevlevilik’ ile ‘Mevlevihaneler’ konulu 2 konferans ve 2 sergi gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hz. Mevlana, Konya, Konya 8. Mistik Müzik Festivali, Konya 8. Uluslararası Mistik Müzik Festivali, Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Konya Mistik Müzik Festivali, Mevlana, Mevlana Kültür Merkezi, Mistik Müzik Festivali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları