Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Konya’da askeri uçak düştü

03 Kasım, 2011 | 12:12

Konya’da askeri uçak düştü / Son Dakika

Konya ‘da askeri uçak düştü, 2 şehit var. Konya 3. Ana Jet Üssü’nden havalanan bir uçağın Konya merkeze bağlı bir köye düştüğü öğrenildi.

Alınan bilgilere göre Konya 3′üncü Ana Jet Üssü’nden havalanan askeri uçak saat 11:15 sıralarında merkez Karatay ilçesine bağlı Karakaya köyü yakınlarında düştü. Askeri uçağın düştüğü bölgeye arama kurtarma ekipleri gönderildi.

Bölgeden gelen ilk haberlere göre F-4 askeri uçağın düşmesi sonucu 2 asker şehit oldu. Konya yerel gazetesi Memleket’in haberine göre Karakaya Muhtarı Mustafa Karapınar, askerlerin bölgede çalışmaları sürdürdüğünü, 2 pilotun şehit olduğunu söyledi. Savaş uçağının köy yerleşim alanından uzak bir mesafeye düşmesi ise olası bir faciayı önledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Konya, Konya 2 şehit, Konya 2 şehit pilot, Konya da askeri uçak düştü, Konya Karatay, Konya Karatay uçak, Konya uçak, Konya uçak düştü, Konya uçak kazası, Konyada 2 şehit, Konyada askeri uçak düştü, Son dakika,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları