Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Konak’ta Turizm Sergisi

06 Haziran, 2009 | 10:30

Çağdaş Türk El Sanatları ve Sanatçıları Tanıtımı sergisi, Turistik Ev Pansiyoncular Birliği’nin (TUREVS) ev sahipliğinde Dokuz Eylül Üniversitesi Desem Salonu’nda açıldı.

Serginin açılışını yapan Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan konuşmasında; “Toplantılara başladık. Tanıtım konusunda çok ciddi çalışmalar yapıyoruz. Önümüzdeki yıl bunun meyvelerini daha iyi göreceğiz. Yerli ve yabancı turistler için zamanlarını çağdaş bir ortamda geçirebilecekleri butik müzeler yaratacağız. Bunun için karikatür, çocuk, oyuncak, heykel ve benzeri müzeler kazandırarak kenti ayrı bir cazibe merkezi haline dönüştürmeye çalışacağız. O nedenle böylesine değerli bir sergiye davet edildiğim için teşekkür ediyorum” dedi.

Cam mozaik tabloların, aynaların, resim çerçevelerinin, halı ve kilimlerin, çeşitli büstlerin, seramiklerin, ahşap ürünlerin, takıların, yağlı boya ve resimlerin yer aldığı sergiden başkan Hakan Tartan da bir kaç eser satın aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dokuz Eylül Üniversitesi, Hakan Tartan, İzmir Konak, İzmir Oteller, İzmir Turizm, Konak, Konak Belediye Başkanı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları