Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Konaklı’ya Turizm Fakültesi

07 Temmuz, 2009 | 11:12

Kerim Aydoğan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Kerim Aydoğan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (TOBB) bağlı TOBB ETU’nun (Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi) Konaklı’da Turizm İşletme Fakültesi açacağını müjdeledi.

TOBB ETU’nun Ankara dışında ilk kez Konaklı’da fakülte açacağını söyleyen Aydoğan, “Alanya’da devlet ve vakıf üniversitelerinin kurulması için çalışıyoruz. Hedefimiz Alanya’yı her yönüyle bir eğitim üssü yapmak ve önümüzdeki 3 yıl içerisinde üniversiteli öğrenci sayısını 10 bine çıkarmak” dedi.

ALTSO Başkanı Aydoğan’la birlikte fakülte müjdesini veren Konaklı Belediye Başkanı Abdullah Sönmez “Ülkemizin en saygın eğitim kurumlarından birinin beldemizde fakülte açacak oluşu, beni şimdiden çok heyecanlandırdı” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Sönmez, Alanya, Alanya Otelleri, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanya'da tatil, ALTSO, Kerim Aydoğan, Konaklı, Konaklı Belediyesi, Konaklı otelleri, Sektörel Turizm Haberleri, TOBB, TOBB ETU, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları