Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kolombiyalı dansçıların imdadına Haluk Levent yetişti!

22 Aralık, 2018 | 10:57

Kolombiyalı dansçıların imdadına Haluk Levent yetişti!

Kolombiyalı dansçıların imdadına Haluk Levent yetişti. Türkiye’de otellerde dans ettikten sonra paralarını alamadıkları için ülkelerine dönemeyen ve Atatürk Kolombiyalı dansçılara Havalimanı’nda ünlü sanatçı Haluk Levent sahip çıktı.

Sanat dünyasında yaptığı hayır işleri ile her zaman öne çıkan samimi ismi Haluk Levent, paraları olmadığı için ülkelerine dönüş bileti alamayan ve kalacak bir yerleri de olmamasından ötürü İstanbul Atatürk Havalimanı’na sığınmak zorunda kalan Kolombiyalı dansçılarla ilgili harekete geçti.

Kolombiyalı dansçılar Atatürk Havalimanı'nda 12 gündür mahsur!

Kolombiyalı dansçıların imdadına Haluk Levent yetişti

Atatürk Havalimanı’nın dış hatlar terminalinde 12 gündür yaşayan dansçıları dün akşam ziyaret eden sanatçı Haluk Levent, uçak biletlerinin ayarlandığını ve iki güne kadar Kolombiya’ya uçacakları müjdesini bizzat kendilerine iletti. Ünlü sanatçı bu müjdeyi verdikten sonra Kolombiyalı dans grubuyla çekildiği bir fotoğrafı da Twitter hesabından takipçileriyle paylaştı.

WTS kalitesi ile Latin Amerika Turları sizi bekliyor!

İş insanı dostlarının yardımları ve THY’nin de bilet fiyatlarında indirim yapması için elinden geleni yaptığını ifade eden Haluk Levent, sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Kolombiyalı dansçılar artık gülüyorlar. Birkaç iş adamı dostum el ele verdi. THY elinden ne geliyorsa indirim olarak yaptı. Emniyet her türlü misafirperverlik yaptı. (THY Basın Müşaviri Yahya Üstün) çok çabaladı. Ve iki güne ülkelerine dönüyorlar. İstanbul AHBAP’larına da teşekkürler.”

12 gün havalimanında mahsur kaldılar!

Temmuz ayında Antalya’ya otellerde gösteri yapmak için gelen Kolombiyalı dans grubunun üyeleri, 12 gündür Atatürk Havalimanı’nda yaşadığı ve ülkelerine dönmek için kişi başı 7 bin TL’yi bulan uçak biletlerini alacak paraları olmadığı içinde terminalde mahsur kaldıkları ortaya çıkmıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atatürk Havalimanı, Haluk Levent, Havaalanında mahsur kaldılar, Kolombiyalı dans grubu, Kolombiyalı dansçılar,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları