Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kolombiya’da Turizm Zirve Yapıyor

14 Haziran, 2017 | 16:27
Kolombiya Turizmi

Kolombiya Turizmi

 

Kolombiya’da Terör’ün Bitmesiyle, Barış Süreci Başladı, Turizm Zirve Yapıyor

Kolombiya’nın haber ajansı “Latina Press” in yaptığı habere göre, Kolombiya hükümeti ile sol görüşlü terör örgütü “FARC” (Kolombiya Devrimci Silahlı Güçler) arasında “tarihi” bir ateşkes anlaşması imzalamaları ile 50 yıl süren silahlı bir kavga sona erdi. Bu kanlı mücadelenin sona ermesiyle birlikte büyük toplumsal değişimler bekleniyor. bu değişimler özellikle ülkenin turizminde beklenmekte.

Kolombiya’nın turizm camiasında süren bu beklenti 2017 yılının ilk dört aylık süresinde haklı çıktı; Dünyanın dört bir tarafından Kolombiya Turları ile ülkeye yurt dışından gelen turistlerin sayısında %43’lük bir artış kaydedildi. Somut sayılarla ifade edildiği zaman bu artış, Ticaret, Sanayi ve Turizm Bakanlığı tarafından açıklanan bilgilerde geçen yıla göre bir milyon yabancı turistin daha fazla ülkeye giriş yaptığı anlamına geliyor. Ticaret, Sanayi ve turizm Bakanı Maria Claudia Lacouture bu bağlamda ulaşılmış “önemli bir mil taşı”ndan bahsederek hükümetin özellikle iletişim araçları ve diğer altyapı çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edeceğini vurguladı.

 


 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kolombiya, Kolombiya Hükümeti, Terör, Turizm,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları