Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kolombiya vizesi kaldırıldı

21 Kasım, 2011 | 11:37

Kolombiya Cumhurbaşkanı Juan Manuel Santos, Türkiye ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile vizelerin kaldırılması kararını aldıklarını bildirdi.

Santos, iki ülke arasındaki vizelerin kaldırılması kararının iki ülkenin birbirine olan güveninin göstergesi, çok önemli ve sembolik bir adım olduğunu belirtti.

Santos, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Çankaya Köşkü ‘nde başbaşa ve heyetlerarası görüşmelerinin ardından düzenlenen basın toplantısında, tarihte ilk kez bir Kolombiya Cumhurbaşkanının büyük ülke Türkiye ‘yi ziyaret ettiğini belirtti.

Santos, Van depreminde hayatını kaybedenlerden dolayı Türk halkına başsağlığı dilerken, Türkiye ‘de yaptıkları görüşmelerin çok verimli geçtiğini vurguladı.

Santos, ziyaret çerçevesinde Kolombiya’nın Ankara Büyükelçiliğini ve İstanbul’da bir ticaret müsteşarlığı açmalarının önemli olduğunu ifade ederek, bu çalışmalarla uluslararası pazarlarda kendilerini tanıtma fırsatı bulduklarını, İstanbul’un ise ilk deneyimleri olacağını bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kolombiya Cumhurbaşkanı Juan Manuel Santos, Kolombiya vize, Kolombiya vizesi, Kolombiya vizesi kaldırıldı, Kolombiya vizesi kalktı, Santos,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları