Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kolombiya’dan 606 metrelik dev pasta

03 Aralık, 2013 | 12:42

Kolombiya’nın başkenti Bogota’da dünyanın en uzun pastası yapıldı.

Guinness Rekorlar kitabı temsilcisinin kaydettiği bilgiye göre Bogota’da yapılan pastanın uzunluğu 606 metre. Kolombiya’nın Falabella firmasının yedinci yıl kutlamalarının şerefine yapılan etkinliklerden biri olan dev pasta, Kolombiya halkını da keyiflendirdi.

kolombiya yeşil kek

GUINNESS REKORLAR KİTABINDA 606 METRELİK YEŞİL PASTA

NationalTurk’ün haberine göre; geçtiğimiz haftasonu Bogota’da yapılan 606 metrelik pasta ile Kolombiya Guinness Rekorlar kitabına girmeye hak kazandı. 2000 kg un, şeker ve yağ 30.000, yumurta ve yeşil renklendirici ile yapılan pastanın 10.000 dilimi halka dağıtıldı.

 

Kolombiya ve Güney Amerika turları için tıklayınız

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
606 metrelik pasta, bogota, dev pasta, en uzun pasta, Güney Amerika, Kolombiya, kolombiya guinness rekorlar kitabı, kolombiya yeşil pasta,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Jaimee
22 Temmuz, 2014

TNT 2 galatasaray mae7ını yayınladı diitrugk’fcn tam TNT yi test yayınına sokması fenerin ilk euro futbol dışında yayınlanacak mae7ına gelmesi tesadfcf? Bu mae7ta D-smart logosu konması vs. tfcrlfc rezalet şimdi de ligtv bjk ve gs mae7ını şifresiz veriyor gs mae7ından dakkalar sonra hemen şifre giriyor.Bence fenerbahe7e abonelerinin sayısı nedir ae7ıklansın? Eğer fenerbahe7enin bu denli abone sayısı fazla ise aynı yfczdeden pay alması yanlış? Yurtdışında nasılfclke fclke bu yayın ihaleleri bilemyorum Bfclent abinin aslında bu konuda detaylı bir yazı yazması farz oldu yakında ihale de var.Ben tesadfcf gf6rmfcyrum.Digiturk’ten bana denen aboneler vs kızdırmamak ee bu aboneler gs ve bjk li olunca kfcsmfcyorlarmı?

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 22nd, 2014 at 04:28 Jaimee mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları