Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Köln Anuga Gıda Fuarı Almanya ve Dünyadaki en büyük fuar olacak

19 Temmuz, 2011 | 12:40

Dünyanın en önemli gıda endüstrisi Almanya da düzenlenen Anuga Gıda Fuarı sektörün en büyük fuarı olacak. Almanya fuarları ve fuar turları ile katılımlar şimdiden artıyor.

Dünyanın her yerinden 6.500 katılımcıyı ve 150.000’in üzerinde ziyaretçiyi Almanya’nın Köln Şehri’nde bir araya getiren ve dünyanın en büyük gıda fuarı olarak gösterilen Anuga Gıda Fuarı İtalya da 08-12 Ekim 2011 tarihlerinde düzenlenecek.

Köln de düzenlenen Anuga Gıda Fuarı Almanya ve Dünyadaki en büyük Gıda Fuarı

10 adet ticari şovu tek bir çatı altında toplayan Anuga gıda fuar konsepti açısından eşsizdir. Gıda alanındaki her sektörü güçlendirme amacı taşıyan fuar aynı zamanda değerli bir sinerji de ortaya çıkartıyor.

Anuga Gıda Fuarı ile gıda firmaları için Köln de yeni iletişim imkanları doğuyor

Anuga Gıda Fuarı gıda firmaları için yeni kontak sağlama konusundaki mükemmel fırsatlarının yanısıra dünyanın en büyük 4 fuar şirketinden biri olan Koelnmesse’nin bütün altyapısını ve kapsamlı hizmet ağını da sağlıyor.

Almanya Fuarları Otel ve Uçak Bileti Rezervasyonu için acele edin !

İstanbul ve  Türkiye’nin her bölgesinden fuara katılım Dusseldorf uçuşları ile gerçekleştirilecek. İstanbul da ikamet edenler İstanbul Dusseldorf uçuşları ile ulaşımı sağlayabilirler. Otel ve uçaklarda yer sınırlı olduğundan bir an önce Köln ve Dusseldorf kentlerinde Otel ve Uçak bileti rezervasyonu yaptırılması gerekiyor.

Almanya da düzenlenen Anuga Gıda Fuarı için katılım yapacak firmalar, uçak, otel ve fuar alanı arası rent a car hizmeti de alabilirler.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
almanya fuar turları, almanya fuarları, almanya gıda fuarı, almanya gıda fuarları, anuga 2011, anuga gıda fuarı, anuga gıda fuarı 2011, anuga gıda fuarı köln, anuga köln, anuga köln 2011, fuar turları, gıda firmaları, köln gıda fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları