Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kolezyum’da selfie çubuğu yasaklandı!

14 Mart, 2015 | 08:11

i Roma’nın en ünlü ve önemli tarihi yapılarından olan Kolezyum’da, selfie çubuğu yasaklandı.

İtalya’nın başkenti Roma’nın simgesi olan tarihi Kolezyum’a selfie çubuğu ile girmek yasaklandı. UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’nde bulunan 2 bin yıllık tarihi yapının, selfie çubuğu nedeniyle, zarar görmesinden endişe ediliyor.

Günde 16 bin ziyaretçiyi ağırlayan Kolezyum’da, geçtiğimiz günlerde duvarlara isimlerinin baş harflerini yazıp, selfie çubuğu ile fotoğraf çeken iki Amerikalı tutuklanmıştı.

Selfie çubuğu, Avusturya’daki Albertina Müzesi, Amerika’daki Modern Sanatlar Müzesi, İngiltere’deki Ulusal Galeri ile Fransa’daki Versay Sarayı’nda da yasak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kolezyum, Kolezyum italya, Kolezyum roma, Kolezyum selfie, Kolezyum selfie çubuğu, Roma, Roma İtalya, Roma Kolezyum, Roma Turu, Selfie çubuğu, Selfie çubuğu italya, Selfie çubuğu roma, Selfie çubuğu yasak, UNESCO, UNESCO miras listesi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları