Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Koksaki Virüsü hakkında açıklama

19 Ağustos, 2017 | 20:04

Koksaki Virüsü hakkında açıklama

TÜRSAB Antalya’da olduğu iddia edilen Koksaki virüsü hakkında açıklama yaptı.

Birliğin açıklaması şu şekilde;

Rusya Basınına yansıyan ve Antalya’da ‘Koksaki’ virüsüne rastlandığı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Konuyla ilgili Antalya İl Sağlık Müdürlüğü tarafından gerçekleştşrşlen incelemelerde salgın yaşandığına dair herhangi bir bulguya rastlanmadığı ifade edilmiş, T.C. Sağlık Bakanlığı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Antalya Valiliğince yapılan açıklamalarda da bu haberlerin asılsızlığı açık bir biçimde ortaya konmuştur.

Bu vesileyle Antalya’da herhangi bir salgın hastalık bulunmadığını bir kez daha ifade ediyor, Rus vatandaşlarının güzel ülkemizde gönül rahatlığıyla tatillerini geçirebileceklerini belirtmek istiyorum.

TÜRSAB Başkanı

Başaran Ulusoy

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Koksaki Virüsü, Rus Turist, Türsab,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları