Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Koh Samui Conrad Ekim ‘de açılıyor

12 Temmuz, 2011 | 14:29

Koh Samui Conrad Ekim 2011 itibari ile faaliyete

Lüks otelleri ile dikkat çeken Conrad Otelleri  Koh Samui Adası ‘nda açacağı yeni tesis ile zincirine bir halka daha ekliyor.

Dünyanın en romantik adalarından sayılan, masmavi sularıyla Tayland ‘ın en çok dikkat çeken ve tercih edilen adalarından bir tanesi olan Koh Samui Adası 1 Ekim itibari ile Conrad Koh Samui ‘ de misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Koh Conrad, Samui Adası ‘nda ultra lüks konaklama fırsatının yanı sıra SPA hizmetiyle de misafirlerinin  rahat ve huzurlu bir tatil geçirmelerine olanak sağlayacak.

Conrad Koh Samui Hotel  her birisinin kendisine özel havuza sahip olduğu 80 özel villa da konaklamak, insanın ruhunu dinlendiren Uzakdoğu Masajı  ‘nı yerinde yaptırmak kültürel zenginliklerin doğa ile muhteşem uyumunu yaşamak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Koh Samui Adası ‘na davet ediyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Conrad Koh Samui, Conrad Koh Samui Hotel, Conrad Otelleri Koh Samui, Koh Conrad, Koh Samui, Koh Samui Adası, Koh Samui Conrad, Samui Adası, Samui Conrad,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları