Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Koh Samui Adası otel fiyatları 2017’ye kadar stabil kalabilir

22 Ekim, 2015 | 06:39

koh samui otelleri Koh Samui Turizm Birliği (TAKS), adadaki illegal konaklamaların önüne geçmek için otel fiyatlarının 2017 yılına kadar stabil kalabileceğini duyurdu.

Tayland‘ın en çok tercih edilen turizm adası Koh Samui, sınırsız imkanlar sunan, spa merkezleriyle ünlü lüks otelleriyle biliniyor. Koh Samui Turizm Birliği, geçtiğimiz yıl sadece yakın çevresinden 70 bin turisti ağırlayan Koh Samui Otelleri ile ilgili radikal bir karar aldı.

Birlik, Koh Samui adasına gelen ve legal yollardan konaklamak isteyen turistleri mağdur etmemek için 2017 yılına kadar otel fiyatlarına zam yapılmayacağını açıkladı.

Koh Samui Turizm Birliği Başkanı Seni Puwasetthavorn, bir çok ödüllü otelin bulunduğu adada geçtiğimiz yıdan bu yana yüzde 5 oranında artan otel fiyatlerının illegal konaklamalara engel olabilmek için 2016-2017 sezonun sonuna kadar stabil kalacağını söyledi. Bangkok Post’un haberine göre, Seni Puwasetthavorn, aynı zamanda otellerin müşterilerine özel indirimler de sunacağını sözlerine ekledi.

Tayland körfezinde bulunan ve Tsunami tehlikesi olmayan tek ada olma özelliğine sahip Koh Samui ‘de 2018 yılına kadar otel oda sayısının 19 bine yaklaşması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Koh Samui, Koh Samui Tayland, Koh Samui Adası, Koh Samui Adası otel, Koh Samui Adası otel fiyatları, Koh Samui otel, Koh Samui otel fiyatları, Koh Samui Turizm, Koh Samui Turizm Birliği, Seni Puwasetthavorn, Seni Puwasetthavorn samui,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları