Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Koh Phangan adasında Full Moon Party heyecanı

30 Nisan, 2011 | 16:03

Koh Phangan adasında Full Moon Party heyecanı

Koh Phangan adası, Full Moon Party ‘lerin düzenlendiği oldukça eğlenceli bir ada. 1985 yılından bu yana düzenlenen Full Moon Party ‘ler ile çılgın eğlence,sınırsız içki, sabahlara kadar dans etme imkanı bulunuyor. Avrupa başta olmak üzere dünyanın her yerinden bu eğlencelere dahil olmak için gelenler Koh Phangan adasının yanı sıra Koh Samui ‘ye de giderek eğlencelere katılabiliyor.

Ünlü Had Rin Rok plajında gerçekleştirilen Dolunay Partileri ile eğlencenin dibine vuran turistler, sadece partilerin değil Tayland ‘ın tüm güzelliklerinden yrarlanabiliyorlar. Denizi, bembeyaz kumları, palmiye ağaçları, kültürü, yemekleri ile tam bir cazibe merkezi olan Tayland uzun yıllardır büyük bir turizm merkezi durumunda.

Full Moon Party organizasyonun öncüsü olan World Travel Service, uzun yıllardır, Dolunay partilerinin düzenlendiği Koh Phangan ve Koh Samui ‘ye turlar düzenliyor. Full Moon Parti ‘nin tek yetkili satış acentesi olan World Travel Service ( WTS ), 2011 ve 2012 yılları için düzenlenen partilerin tarihlerini yolcuları ile paylaşarak, bu tarihler de adalara tur düzenliyor.

18 Mayıs, 16 Haziran, 17 Temmuz, 14 Ağustos, 12 Eylül, 12 Kasım, 10-25-31 Aralık tarihlerinde Koh Phangan ve Koh Samui ‘de Full Moon Party heyecanı yaşanacak. Eğer siz de bu tarihlerde vize gerekmeyen Tayland ‘a giderek sınırsız eğlencelere katılmak istiyorsanız,Full Moon Party ‘nin tek yetkili acentesi World Travel Service ile irtibata geçebilirsiniz.

İşte önceki yıllardan Full Moon Party görüntüleri;

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dolunay Partileri, Full Moon Party, Full Moon Party eğlence, Full Moon Party tarihleri, Koh Phangan, Koh Phangan Adası, Koh Phangan Full Moon Party, Koh Samui Full Moon Party, World Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları