Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Koh Phangan Adası’nda Full Moon Party çılgınlığı

23 Aralık, 2010 | 16:27

Koh Phangan Adası’nda Full Moon Party çılgınlığı tüm dünyaya yayılıyor.

Taylan’ın Koh Phangan ve Koh Samui adalarında düzenlenen Full Moon Party(Dolunay Partileri) kapsamında 1985 yılından bu yana müzik ve eğlence etkinlikleri düzenleniyor.

Yılbaşında Koh Phangan Adası’nda Full Moon Party çılgınlığına dahil olabilirsiniz

Full Moon partilerinin adadaki en bilinen adresi Had Rin Rok plajı. Asya’nın en büyük sahil partisinde yılın ilk dakikalarını karşılamaya dünyanın her yerinden milyonlarca kişi katılıyor.Öyle ki küçük bir ada olan Koh Phangan bu talebe yetişemeyince, 10 dakikalık bir uzaklıkta bulunan Samui adası kullanılmaya başlamış.

Full Moon Party Koh Phangan’a Türkiye’den de talep var

Full Moon Party’nin şöhreti Türkiye’ye de yayılmış durumda. Tur şirketleri, yeni yılın ilk dakikalarını Tayland‘ın bu şirin adsı Koh Phangan’da geçirmek isteyenlere özel turlar düzenliyorlar.

Full Moon Party organizasyonunun öncüsü World Travel Service

Full Moon Party organizasyonunun öncüsü World Travel Service uzun yıllardır Türkiye’den kalabalık gruplara hizmet veriyor. World Travel Service yetkililerinden Barış Yumrukçu, yıl içinde Full Moon partiler için Türkiye’den talebin her yıl yüzde 50 hızla büyüdüğünü söylüyor.

Tur şirketi, Full Moon parti turlarının fiyatının 950 euro ile 1200 euro arasında değiştiğini belirtiyor. Bu fiyata İstanbul’dan gidiş dönüş ulaşım, 5 gece Koh Samui’de oda-kahvaltılı konaklama, havaalanı transferleri, ada turları ve Full Moon Partileri için Koh Phangan ve Saui arası transferler dahil.

World Travel Service ile tatil için Koh Phangan ve Koh Samui’yi tercih edenleri bekleyen sürprizler dolunay partileri ile de sınırlı değil. Worl Travel Service Tur şirketi yetkilisi Barış Yumrukçu, özellikle Koh Phangan’ın tropik ormanları ve eşsiz sahillerinin özellikle macera arayanlar içinideal olduğunu söylüyor.

Full Moon Party yanı sıra farklı alternatifler de var

Koh Samui ve Koh Phangan adalarında ‘Full Moon Party’ heyecanı, rüzgar sörfü, okçuluk, şnorkelle dalışkano, fil safari gibi turların yanı sıra sürat tekneleriyle sahilleri keşif turu gibi birçok macera dolu deneyim de konukları bekliyor.

Tayland’ın incisi Koh Samui ve Koh Phangan’ da turların fiyatları ise içeriğe göre değişiklik gösteriyor. Yumrukçu basit içerikli turların fiyatının, 15-20 euro’lardan başladığını belirtiyor. Örneğin Koh Samui ve Koh Phangan adalarına özel Muay Thai derslerinin saati 10 euro’dan başlıyor. Ancak Samui ve Phangan adalarında fil safari yada dolunayda günbatımında kamp turlarına katılmak için kişi başı 300- 400 euro’yu gözden çıkartmak gerekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doluna Partileri Turu, Dolunay Partileri, Full Moon, Full Moon Party, Full Moon Party Koh Phangan Adası, Koh Phangan, Koh Phangan Adası, Koh Samui, Koh Samui Full Moon Party, Tayland, Tur Şirketi Worl Travel Service,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları