Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kobe Bryant’tan muhteşem veda

14 Nisan, 2016 | 08:05

Kobe Bryant

LA Lakers formasıyla 20 yıl boyunca sayısız başarı elde eden Kobe Bryant, Utah Jazz maçıyla kariyerindeki son maçına çıktı.

Gelmiş geçmiş en iyi basketbolculardan Kobe Bryant, NBA kariyerine son noktayı koydu. Michael Jordan’la birlikte NBA’nın en parlak kariyere sahip oyuncusu olan Kobe, 20 yıldır formasını giydiği LA Lakers ile son maçına Utah Jazz karşısında çıktı. Utah maçında 60 sayı atan Kobe Bryant, bu sezon şu ana kadar bir maçta en fazla sayı atan oyuncu olurken son maçında en çok sayı atan oyuncu unvanının da sahibi oldu.

Utah maçı sonrası bir konuşma yapan Kobe, hasta bir Lakers taraftarı olarak büyüdüğünü ve draft sonrası takasla Lakers’a gelişini dünyada hiçbir şeye değişmeyeceğini söyledi.

20 yılın nasıl geçtiğini anlayamadığını belirten 37 yaşındaki yıldız, “Kariyerim boyunca bana destek veren herkese sonsuz teşekkürler ederim. Tabii ki bir teşekkür de aileme. Eşim ve çocuklarıma bu süreçte pek zaman ayıramadım. Bana karşı büyük fedakarlık gösteren aileme sonsuz teşekkürler” dedi.

Öte yandan ABD Başkanı Barack Obama’dan Muhammed Ali’ye, pek çok ünlü isim, sosyal medya hesaplarından Kobe’nin vedasına övgüler yağdırdı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kobe Bryant, Kobe Bryant kariyeri, Kobe Bryant NBA, NBA, NBA Amerika, nba maçları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları