Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Klima firmaları satışlardan memnun

22 Haziran, 2011 | 12:33

Klima firmaları yaz aylarının geldiği şu günlerde artan sıcaklarla birlikte satışlarında arttığını belirtiyorlar.

Klima firmaları İstanbul, İzmir ve Antalya ve Ankara olmak üzere satışalrdan duydukalrı memnuniyeti dile getiriyorlar.

Klima firmaları, iyi bir klimanın yalnızca ortamı ve havayı soğutmanın dışında nem oranını da çok iyi ayarlabilmesi gerektiğini vurguluyorlar.

Klima firmaları klimaların ofisler, alışveriş merkezleri, apartmanlar, villalar, restorantlar, plazalar, oteller gibi birçok alanda kullanıldığına dikkat çekerken, kaliteli bir klimanın uzun yılalr boyunca kullanıldığını da vurguluyorlar.

Klima firmalarının diğer bir önemle vurguladığı konuda hiç kuşkusuz klimanın özelliği.Klima firmaları klima almak isteyenlere öncelikle minimum yer kaplayan, soğutucu akışkan ile maksimum verimlilik sağlayan, düşük enerji tüketimi sağlayan, yağ kapanına ihtiyaç duymayan, yağ geri toplama özelliği olan, ısıtmada -20 derece, soğutmada -5 derecedış hava sıcaklığına kadar çalışan ve düşük ses seviyesine sahip olan klimaları öneriyorlar.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İyi klima özellikleri, Klima, Klima firmaları, Klima firmaları İstanbul, Klima firmaları satış, Klima özellikleri, Klima şatışları, Klima şirketleri, Klimalar,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları