Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

KKTC,Necati Şaşmaz’ın Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanı iptal etti

15 Haziran, 2013 | 12:40

KKTC,Necati Şaşmaz'ın Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanı iptal etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından Necati Şaşmaz’a verilen Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanı iptal edildi.

KKTC’de göreve gelen yeni hükümet, Kurtlar Vadisi dizi oyuncusu Necati Şaşmaz’a daha önce verilen Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanını iptal ettiğini duyurdu.

2012’de ateşe olan Şaşmaz’ın ünvanının geri alındığını KKTC’nin ilk kadın Başbakanı Sibel Siber açıkladı.

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun kabineyi onaylamasının ardından toplanan yeni Bakanlar Kurulu, “toplumda rahatsızlık duyulan konu olarak” ele aldığı Şaşmaz’ın Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanını iptal etti.

Başbakan Siber konuyla ilgili “Çok beğenilen bir dizinin oyuncusu olması ona kültür ateşeliği ünvanı kazandırmaz. Bu kararı iptal ettik” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Derviş Eroğlu, Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi, Necati şaşmaz, Necati Şaşmaz açıklama, Necati Şaşmaz gezi, Necati Şaşmaz gezi olayları, Necati Şaşmaz haberleri, Necati Şaşmaz kktc, Necati Şaşmaz turizm ateşesi, Sibel Siber, Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları