Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

KKTC,Necati Şaşmaz’ın Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanı iptal etti

15 Haziran, 2013 | 12:40

KKTC,Necati Şaşmaz'ın Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanı iptal etti Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından Necati Şaşmaz’a verilen Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanı iptal edildi.

KKTC’de göreve gelen yeni hükümet, Kurtlar Vadisi dizi oyuncusu Necati Şaşmaz’a daha önce verilen Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanını iptal ettiğini duyurdu.

2012’de ateşe olan Şaşmaz’ın ünvanının geri alındığını KKTC’nin ilk kadın Başbakanı Sibel Siber açıkladı.

Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu’nun kabineyi onaylamasının ardından toplanan yeni Bakanlar Kurulu, “toplumda rahatsızlık duyulan konu olarak” ele aldığı Şaşmaz’ın Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi ünvanını iptal etti.

Başbakan Siber konuyla ilgili “Çok beğenilen bir dizinin oyuncusu olması ona kültür ateşeliği ünvanı kazandırmaz. Bu kararı iptal ettik” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Derviş Eroğlu, Fahri Turizm ve Kültür Ateşesi, Necati şaşmaz, Necati Şaşmaz açıklama, Necati Şaşmaz gezi, Necati Şaşmaz gezi olayları, Necati Şaşmaz haberleri, Necati Şaşmaz kktc, Necati Şaşmaz turizm ateşesi, Sibel Siber, Turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları