Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

KKTC’de sahne olan Paris Hilton adayı salladı!

06 Ağustos, 2018 | 11:07

KKTC'de sahne olan Paris Hilton adayı salladı!

KKTC’de sahne olan Paris Hilton adayı salladı. Paris Hilton, ‘Platinum Rush European 2018’ kapsamında DJ’lik yaparak partiye katılanlara renkli anlar yaşattı. Paris Hilton ve sevgilisi sahnede aşka geldi.

Paris Hilton, ‘Platinum Rush European 2018’ kapsamında DJ’lik yaparak partiye katılanlara renkli anlar yaşattı. Paris Hilton ve sevgilisi sahnede aşka geldi.

KKTC’de sahne olan Paris Hilton adayı salladı

‘Platinum Rush European 2018’ turnesi kapsamında ilk kez Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne (KKTC) gelen dünyaca ünlü sosyetik güzel Paris Hilton, adada adeta fırtına estirdi.

Geçtiğimiz ay ABD’de katılması gereken bir gece olduğu için KKTC’deki programını erteleyen Paris Hilton, Limak Cyprus Deluxe Hotel’de düzenlenen partide DJ performansı sergilerken, geceye katılan konuklara oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı.

Paris Hilton’a sevgilisi Chris Zylka eşlik etti

Geniş güvenlik önlemleri altında sahneye çıkan Paris Hilton’a sevgilisi Chris Zylka da eşlik etti. İkilinin sık birbirlerine öpücükler kondurması objektiflerden kaçmadı.

Antalya’da daha önce düzenlenen basın toplantısında bir etkinlikte Mustafa Sandal ile aynı sahneyi paylaşan Paris Hilton, repertuvarından Sandal’ın şarkılarına yer vereceğini ifade etse de KKTC’deki gecede ünlü popçuyu es geçti. Hilton, başka organizasyonlarda da seve seve KKTC’ye geleceğini belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chris Zylka, KKTC, Limak Cyprus Deluxe Hotel, Mustafa Sandal, Paris Hilton, Platinum Rush European 2018,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları