Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızılağaç Turizm Merkezi hizmet bekliyor

06 Mayıs, 2014 | 14:05

Antalya’nın Manavgat İlçesinde yer alan Kızılağaç Turizm Merkezi, otelleri ile göz doldururken otel dışı görüntüleri ile de sınıfta kalıyor.

Yaklaşık 15 bine yakın yatağı ile bölgenin en büyük Turizm merkezlerinden birisi olan Kızılağaç Turizm Merkezi otelleri ile göz doldururken otel dışı görüntüleri ile de sınıfta kalıyor.

Bölgede yolların yazın tozlu kışın çamurlu olması, kaldırım eksiklikleri, yolların kenarlarında yer alan molozlar ve çöpler, geceleri yanmayan aydınlatmalar ve ulaşım sıkıntısı bölgede tatil için gelenlerin tepkisine neden oluyor. Geceleri merkezin birçok noktasında aydınlatmaların çalışmaması ile ulaşım sıkıntısı da turistlerin otel dışına çıkıp gezmelerini ve alışveriş yapmalarını engelliyor.

Bu arada Kızılağaç Turizm Merkezi D-400 karayolu üzerinde Kızılağaç ve Karacalar Köyüne bağlantıyı sağlayan kavşakta sinyalizasyon olmaması da tehlikelere davetiye çıkarıyor. D-400 yolunun yoğun trafiğine Kızılağaç Turizm Merkezinden ve Karacalar Köyünden çıkan araçların dahil olması ile kavşakta yaşanan sıkıntılar tehlike oluşturuyor. Acilen bu kavşağa bir sinyalizasyon yapılmasının gerektiğini ifade eden turizmciler, Kızılağaç turizm merkezindeki yol, kaldırım, aydınlatma ve ulaşım sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğini ifade ettiler ve bu konuya dikkat çektiler.

Halil ÖNCÜ – MANAVGAT

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Manavgat, Kızılağaç, Kızılağaç Antalya, Kızılağaç Manavgat, Kızılağaç Turizm Merkezi, Manavgat, Manavgat Antalya turizm, Manavgat İlçesi, Manavgat Otelleri, Manavgat turizm, Turizm, Turizm Antalya, Turizm Haberleri, Turizm manavgat, turizm merkezi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları