Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızılağaç Turizm Merkezi hizmet bekliyor

06 Mayıs, 2014 | 14:05

Antalya’nın Manavgat İlçesinde yer alan Kızılağaç Turizm Merkezi, otelleri ile göz doldururken otel dışı görüntüleri ile de sınıfta kalıyor.

Yaklaşık 15 bine yakın yatağı ile bölgenin en büyük Turizm merkezlerinden birisi olan Kızılağaç Turizm Merkezi otelleri ile göz doldururken otel dışı görüntüleri ile de sınıfta kalıyor.

Bölgede yolların yazın tozlu kışın çamurlu olması, kaldırım eksiklikleri, yolların kenarlarında yer alan molozlar ve çöpler, geceleri yanmayan aydınlatmalar ve ulaşım sıkıntısı bölgede tatil için gelenlerin tepkisine neden oluyor. Geceleri merkezin birçok noktasında aydınlatmaların çalışmaması ile ulaşım sıkıntısı da turistlerin otel dışına çıkıp gezmelerini ve alışveriş yapmalarını engelliyor.

Bu arada Kızılağaç Turizm Merkezi D-400 karayolu üzerinde Kızılağaç ve Karacalar Köyüne bağlantıyı sağlayan kavşakta sinyalizasyon olmaması da tehlikelere davetiye çıkarıyor. D-400 yolunun yoğun trafiğine Kızılağaç Turizm Merkezinden ve Karacalar Köyünden çıkan araçların dahil olması ile kavşakta yaşanan sıkıntılar tehlike oluşturuyor. Acilen bu kavşağa bir sinyalizasyon yapılmasının gerektiğini ifade eden turizmciler, Kızılağaç turizm merkezindeki yol, kaldırım, aydınlatma ve ulaşım sorunlarının bir an önce çözülmesi gerektiğini ifade ettiler ve bu konuya dikkat çektiler.

Halil ÖNCÜ – MANAVGAT

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Antalya Manavgat, Kızılağaç, Kızılağaç Antalya, Kızılağaç Manavgat, Kızılağaç Turizm Merkezi, Manavgat, Manavgat Antalya turizm, Manavgat İlçesi, Manavgat Otelleri, Manavgat turizm, Turizm, Turizm Antalya, Turizm Haberleri, Turizm manavgat, turizm merkezi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları