Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızıl Ordu Korosu Türkiye’ye geliyor!

30 Mayıs, 2015 | 06:47

50 farklı ülkede 20 milyondan fazla dinleyiciyle buluşan Kızıl Ordu Korosu, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı konser verecek.

Sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede gönülleri fetheden Rus Kızıl Ordu Korosu, Global Connection medya sponsorluğuyla Türkiye’ye geliyor.

80 müzisyen ve 12 dansçının muhteşem performanslarıyla katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacağı Kızıl Ordu Korosu, 13 Haziran’da İstanbul Zorlu PSM’de, 15 Haziran’da ise Ankara Congresium’da dinleyicilerle buluşacak.

Dünyanın en ünlü sahnelerinde milyonlarca insan tarafından ayakta alkışlanan ekip, Türkiye’deki konserlerinin açılışını İstiklal Marşı ile gerçekleştirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kızıl Ordu Korosu, Kızıl Ordu Korosu istanbul, Kızıl Ordu Korosu konser, Kızıl Ordu Korosu moskova, Kızıl Ordu Korosu rusya, Kızıl Ordu Korosu türkiye, Kızıl Ordu Korosu Türkiye ankara, Kızıl Ordu Korosu zorlu psm, Rus Kızıl Ordu Korosu,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları