Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızıl Ordu Korosu Türkiye’ye geliyor!

30 Mayıs, 2015 | 06:47

50 farklı ülkede 20 milyondan fazla dinleyiciyle buluşan Kızıl Ordu Korosu, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı konser verecek.

Sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede gönülleri fetheden Rus Kızıl Ordu Korosu, Global Connection medya sponsorluğuyla Türkiye’ye geliyor.

80 müzisyen ve 12 dansçının muhteşem performanslarıyla katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacağı Kızıl Ordu Korosu, 13 Haziran’da İstanbul Zorlu PSM’de, 15 Haziran’da ise Ankara Congresium’da dinleyicilerle buluşacak.

Dünyanın en ünlü sahnelerinde milyonlarca insan tarafından ayakta alkışlanan ekip, Türkiye’deki konserlerinin açılışını İstiklal Marşı ile gerçekleştirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kızıl Ordu Korosu, Kızıl Ordu Korosu istanbul, Kızıl Ordu Korosu konser, Kızıl Ordu Korosu moskova, Kızıl Ordu Korosu rusya, Kızıl Ordu Korosu türkiye, Kızıl Ordu Korosu Türkiye ankara, Kızıl Ordu Korosu zorlu psm, Rus Kızıl Ordu Korosu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları