Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Kızıl Ordu Korosu Türkiye’ye geliyor!

30 Mayıs, 2015 | 06:47

50 farklı ülkede 20 milyondan fazla dinleyiciyle buluşan Kızıl Ordu Korosu, İstanbul ve Ankara’da iki ayrı konser verecek.

Sahne performanslarıyla gittikleri her ülkede gönülleri fetheden Rus Kızıl Ordu Korosu, Global Connection medya sponsorluğuyla Türkiye’ye geliyor.

80 müzisyen ve 12 dansçının muhteşem performanslarıyla katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşatacağı Kızıl Ordu Korosu, 13 Haziran’da İstanbul Zorlu PSM’de, 15 Haziran’da ise Ankara Congresium’da dinleyicilerle buluşacak.

Dünyanın en ünlü sahnelerinde milyonlarca insan tarafından ayakta alkışlanan ekip, Türkiye’deki konserlerinin açılışını İstiklal Marşı ile gerçekleştirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kızıl Ordu Korosu, Kızıl Ordu Korosu istanbul, Kızıl Ordu Korosu konser, Kızıl Ordu Korosu moskova, Kızıl Ordu Korosu rusya, Kızıl Ordu Korosu türkiye, Kızıl Ordu Korosu Türkiye ankara, Kızıl Ordu Korosu zorlu psm, Rus Kızıl Ordu Korosu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları